На Миколаївщині жінка в суді домоглась від водоканалу списання боргу

На Миколаївщині жінка в суді домоглась від водоканалу списання боргу

Автор: Олександр Дмитрук 24 Сентября 2023 13:55

Жителька Первомайська, що на Миколаївщині, в суді домоглась від місцевого водоканалу списання боргу, сума якого складала близько 15 тисяч гривень. Про це повідомляється на сайті суду, де розгядався позов. 

У матеріалах справи зазначається, що у січні 2023 року мешканка Первомайська зауважила, що пломбувальний матеріал на лічильнику води перегнив. Цього ж дня вона письмово повідомила про проблему у водоканал і попросила опломбувати лічильник.

Замість опломбування фахівці КП «Первомайськводоканал» того ж дня склали на жінку акт про порушення Правил використання систем комунального водопостачання та водовідведення у населених пунктах України (п.2 розділу 4 Правил – порушення опломбування) та дорахували борг на суму 15 238 грн.

У результаті суд ухвалив рішення зобов'язати «Первомайськводоканал» списати донарахований борг.

«Визнати незаконним донарахування боргу, у сумі 15238 грн, згідно з протоколом засідання комісії Комунального підприємства „Первомайськводоканал” з розгляду обставин порушення правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення, які були виявлені в ході перевірок», – йдеться у рішенні суду.

Крім цього, суд зобов'язав комунальне підприємство сплатити судовий збір.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів