На Миколаївщині з 1000 укриттів у навчальних закладах готові лише 110

На Миколаївщині з близько 1000 укриттів у навчальних закладах повністю відповідають нормам і готові до використання лише 110. 

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім. 

«Упродовж літа робота велася щодобова. Але я незадоволений результатами. Ми погано відпрацювали щодо відкриттів. Могли б зробити більше. У нас більше 500 дитячих закладів. Вони в принципі були навіть без підвалів і неможливо було зробити в такі терміни. Але при цьому я не знімаю з нас відповідальності: могли би зробити краще. Зараз норми ДБН (Державні будівельні норми – ред.) змінилися. Якщо чисто юридично, то 110 укриттів з тисячі з чимось у нас є юридично готовими та можливі для використання як повноцінні укриття. Але в принципі у нас близько 500 найпростіших укриттів, які використовуються як укриття в повітряну тривогу», – сказав він.

За його словами, 1 вересня на Миколаївщині не буде урочистих заходів. Переважно все буде проводитися онлайн. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, на Миколаївщині з 1 вересня можуть запровадити дві форми навчання: дистанційну та змішану. За якою формою будуть навчатися діти – визначатимуть їхні батьки.

 

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці