На Миколаївщині окупанти вбили росіянина за проукраїнську позицію

На Миколаївщині окупанти вбили росіянина за проукраїнську позицію

Автор: obozrevatel.com 07 Августа 2022 11:45

У селищі Лоцкине на Миколаївщині, яке перебувало під російською окупацією з 11 по 17 березня, загарбники взяли в полон та катували одного із жителів, а відступаючи, убили його.

Сергія Божка «здали» окупантам односельці – вони набрехали росіянам, що чоловік нібито тримає в будинку зброю, йдеться у сюжеті ТСН. Насправді чоловік, який за походженням був росіянином, просто мав чітку проукраїнську позицію, пише obozrevatel.com.

За словами дружини загиблого Тетяни, її 59-річний чоловік був на пенсії та займався сільським господарством, засівав поля – ячмінь, пшеницю, соняшник. Через вік його не взяли до тероборони, а коли окупанти зайшли до села, він був серед тих, кого одразу захопили в полон.

Сергію Божку було 59 років. Усі фото зі сторінки Сергія у Фейсбук.

«У нас у селі були люди, які з радістю сприйняли окупацію, які з цими ж росіянами чай пили, як вони кажуть, обідали. Напевно, що вони оговорили, бо був чоловік, який кричав, що Божко – бандерівець», – розповідає жінка.

У своєму профілі в соцмережах, чоловік виклав фото, на якому він був одегнений у футболку з написом «Я живу на своїй Богом даній землі», та написав «Я хочу, щоб в усьому світі перестали розуміти російську мову».

За словами дружини, Сергія одного разу привезли додому – він був закривавленим та з простреленою рукою. Окупанти вимагали в жінки «полегшити» чоловікові життя та віддати кулемет, якого в родини ніколи не було.
Загарбники вважали, що Сергій начебто служив в «Азові».

«Вони вимагали, коли ходили й обшукували дома, то шукали кулемет, і мені казали: "Мать, віддай кулемет". Кажу, ну де в нас кулемет, якби був в нас, я б вам все віддала...» – зазначила жінка.

Вдова загиблого. Скріншот з відео.

Вона додала, що шукала чоловіка по всьому селу, навіть була в «штабі» окупантів і сподівалася, що росіяни його відпустять, як і обіцяли. Однак коли загарбники раптово втекли з села, Сергія знайшли вбитим – він лежав у ямі.

«Яка це була страшна поза, це не передати. Вони його кинули, руки в різні боки, ноги теж, це щось страшне було, лице побите. І футболку, коли підняла, то постріляний вже був», – пригадвала жінка.

Вона рушила до тих сусідів, які прихистили в себе росіян і, ймовірно, здали Сергія.

«Я вчепилася в нього і кажу, ви вночі спати не будете, він вам снитися буде, дивіться, що ви наробили!», – зазначила Тетяна. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів