На лівобережжі Херсонщини ЗСУ за місяць знищили більше 1700 окупантів

На лівобережжі Херсонщини ЗСУ за місяць знищили більше 1700 окупантів

Автор: Юрій Лобачов 02 Мар. 2024 15:30

ЗСУ продовжують нищити російських окупантів на лівобережжі Херсонщини. За даними ОК "Південь", за лютий на тимчасово окупованій частині області було ліквідовано 1714 військових держави-агресора. 

Порівняно із січнем втрати особового складу ворога суттєво зросли. Як повідомляла "Гривна", у січні на лівобережжі було знищено 866 росіян. Зростання цього показника пов'язано із встановленою забороною командування ворожого угруповання "Дніпро" на використання бронетехніки під час штурмів плацдарму ЗСУ в Кринках. 

За словами речниці ОК "Південь" Наталії Гуменюк, так звані "м'ясні штурми" плацдарму українських сил призводять до втрати 70% особового складу цих самих штурмових груп. 

"В останні місяці ми фіксуємо так зване командирське ембарго на використання бронетехніки. Штурми росіяни проводять у суто "м’ясний" спосіб, коли тільки піхотні групи беруть участь у них. Угруповання нараховує достатню кількість сил і засобів для того, щоб продовжувати подібні дії протягом ще кількох місяців. Тим не менш, ми бачимо там постійну ротацію. За рахунок цього угруповання поповнюються сили і засоби Запорізького, Авдіївського, Бахмутського напрямків — там, де у ворога більш серйозні потреби в поповненні сил. Тут же відбувається здебільшого перепідготовка підрозділів та їхнє задіяння в штурмових діях", - заявила Наталія Гуменюк. 

В той же час, показник знищеної ворожої техніки за лютий зменшився. Росіяни втратили, за підтвердженими даними, 7 танків, 156 гармат та САУ, 5 реактивних систем заплового вогню, 46 мінометів, 18 човнів, 17 безпілотників та 206 одиниць автобронетехніки. 

"Демілітаризація" ворога на лівобережжі триває. 1 березня росіяни там втратили 31 одиницю техніки, серед яких зенітна установка, гармати, станкові гранатомети, автобронетехніка тощо. Також було знищено 59 окупантів, польовий склад паливо-мастильних матеріалів, пункт боєпостачання та три спостережні пункти.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів