На лівобережжі Херсонщини окупанти втратили суттєву кількість техніки за добу

Окупанти продовжують втрачати живу силу та техніку на лівобережжі Херсонської області. 

Як повідомили в ОК “Південь”, за минулу добу підтверджено ліквідацію 8 військових ворожої армії. Також серед втрат рашистів зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10”, 12 гармат різного калібру, танк, 6 одиниць автобронетехніки, радіолокаційну станцію “Каста-2Е2”, 2 комплекси відеоспостереження “Муром-М”, човен та три одиниці БТР-80. 

Варто додати, що російські телеграм-канали повідомляють про втрату БРТ-82А 144-ю окремою мотострілковою бригадою. Окупанти втратили машину під час пересування замінованою дорогою в напрямку населеного пункту Кринки. За інформацією джерел, це вже третій БТР, який знищено на мінних полях за останні дні. 

Сили оборони півдня також додали, що минулої доби було ліквідовано ворожий пункт управління безпілотниками. 

Нагадаємо, що раніше аналітики підрахували втрати техніки росіян в боях навколо населеного пункту Кринки. За даними OSINT-аналізу, окупанти втратили 152 одиниці техніки.

 

Пов'язані записи

Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці
Ситуація в Криму: продаж пального повністю зупинено, заходи скасовують, потяги скорочують

Українські Сили оборони з кожним днем все сильніше затягують зашморг на логістиці тимчасового окупованого півострова. Що відомо про ситуацію в Криму наразі – розповідаємо. Скорочують потяги Удари Сил оборони в…

Подробиці