На Херсонському напрямку ЗСУ знищили майже цілу БТГ – деталі та відеорепортаж з передової
Фото ілюстративне

На Херсонському напрямку ЗСУ знищили майже цілу БТГ – деталі та відеорепортаж з передової

Автор: Марина Поліщук 11 Октября 2022 10:10

На Херсонщині триває наступ Збройних сил України. Останньої доби ворог намагався зупинити його, майже втричі посиливши артилерійські обстріли. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні за 10 жовтня.

«На Південнобузькому напрямку ворог посилив обстріли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії. За поточну добу здійснив понад 93 артилерійських обстріли, що майже втричі більше, ніж за минулу добу. Окрім позицій наших військ, вогневого впливу зазнали і населені пункти», - йдеться у повідомленні.

Посилення обстрілів – це, ймовірно, відповідь на ті значні втрати, які російські окупанти зазнають від українських бійців. Зокрема, як стверджує Генштаб, на Херсонському напрямку ЗСУ знищили майже цілу БТГ.

«Противник продовжує зазнавати втрат. За уточненою інформацією, станом на 9 жовтня, батальйонна тактична група противника від 150-ї мотострілецької дивізії, що діяла на Херсонському напрямку та складалася переважно з мобілізованих військовослужбовців, уже втратила понад 520 осіб загиблими», – повідомляє Генштаб.

Нагадаємо, що загальна кількість осіб у складі однієї БТГ може становити від 600 до 800 військових, тож втрати ворога дійсно чималі.

До речі, експерти американського Інститут вивчення війни (ISW) зазначають, що в Росії змінюється уявлення про траєкторію війни та українські можливості, і стосується це передусім наступу ЗСУ на півдні України.

«Російські джерела визнали, що український контрнаступ на півдні становить значну загрозу для російських військ на півдні України. Це визнання значно відрізняється від попереднього наративу, який протягом місяців подали російські пропагандисти, блогери та Міноборони про те, що український контрнаступ у Херсонській області неможливий або невдалий», - йдеться в щоденному звіті ISW за 9 жовтня.

Про те, як Збройні сили України просуваються вглиб Херсонщини, дивіться у відеорепортажі BBC з передової.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів