На Херсонському напрямку Сили оборони за тиждень відбили 25 ворожих штурмів

На Херсонському напрямку продовжують фіксувати зростання кількості спроб штурмових дій з боку російських окупаційних військ.

Протягом минулого тижня, з 6 по 12 квітня, ворог не припиняв обстріли Херсонщини, завдав авіаударів та намагався штурмувати українські позиції. Як повідомив речник 30-го корпусу морської піхоти ВМС ЗСУ Павло Дрогаль:

«Окупанти здійснили 413 обстрілів. Крім того, російські загарбники завдали 5 авіаударів».

За тиждень на Херсонщині українські захисники знищили 4 420 ворожих БпЛА, із них 1 827 – у межах Херсонської громади.

Ворог також не полишає спроб штурмувати позиції українських військових на лівобережжі Дніпра.

«За минулий тиждень ворог здійснив 25 штурмів та 23 рази намагався висуватися в бік наших позицій. Всі ці спроби були нівельовані українськими захисниками», – прокоментував Павло Дрогаль.

Як зазначалося раніше, наприкінці березня кількість спроб ворожих штурмів різко зросла. Якщо раніше кількість російських штурмів становила близько 4 на тиждень, то наприкінці березня вона зросла до 8, а на початку квітня ворог майже подвоїв інтенсивність атак – до 17.

За даними речника, втрати окупантів за минулий тиждень, з 6 по 12 квітня, склали: вбитими та пораненими – 101 російський військовий, втрати в озброєнні та військовій техніці – 138 одиниця. Зокрема, було знищено або пошкоджено 12 артилерійських систем, знищено 5 човнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконний призов на ТОТ Херсонщини: до пошуку чоловіків залучатимуть поліцію

Довоєнне фото Олега Марчука/ nppn.org.ua.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці