На Херсонському напрямку прикордонниця Анаконда знищила ворожий дрон

На Херсонському напрямку прикордонниця Анаконда знищила ворожий дрон

Автор: Марина Поліщук 11 Июля 2024 10:30

Захисниця Анна з позивним Анаконда служить у прикордонному відомстві близько 7 років. Наразі військова знищує ворога на Херсонському напрямку.

Історію Анни розповіли в пресслужбі Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Анаконда знається на технічних засобах охорони та оборони державного кордону.

«До моїх обов’язків входить працювати з технічними засобами, використовувати їх максимально практично, щоб робота нашого підрозділу з виявлення та ліквідації ворога була результативною», – розповідає військова.

Під час виконання бойового завдання захисниця разом із побратимами в повній темряві ліквідувала дрон-камікадзе. Шахед мав влучити в позиції прикордонників.

«Та ніч була дуже темна. Нам надійшла інформація, що летять шахеди. Ми одразу вийшли на позиції. Нічого не було видно, тільки через тепловізор. Не гаючи часу, по звуку, а також за допомогою технічних засобів, нам із побратимами вдалося влучити та ліквідувати шахед. Він був досить близько від наших позицій», – розповіла про нічне полювання Анаконда.

На війні прикордонниця не відчуває жодного дискомфорту.

«Чи бліндаж, чи окоп – мені все одно», – каже Анна.

А от найскладніше для захисниці – це втрачати своїх побратимів, кращих людей, через це завжди дуже болить. Анаконда цікавиться кризовою психологією, мріє після перемоги стати військовим психологом. Зараз це захоплення допомагає Анні подолати власний стрес, згодом вона планує надавати психологічну допомогу воїнам-побратимам.

«Україну треба відвоювати. Якщо ми зараз цього не зробимо, то в нас її просто заберуть по частинах, і все. У нашої держави не буде цінності, не буде нації, українців не буде… Адже ворог дуже хитрий, не треба його недооцінювати, він розумний, безжальний, кривавий. Це вкрай страшна істота, демон», – каже захисниця України.

Прикордонниця мріє, щоб українці жили за своїми правилами:

«Як там кажуть? Наша хата, наші правила!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонники показали, як знищують ворога на лівому березі Херсонщини (відео) 

На фото: прикордонниця Анаконда, скріншот з відео фейсбук/Південне регіональне управління Держприкордонслужби України

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів