На Херсонщині запрацювало “Єдине вікно” для захисників

На Херсонщині запрацювало “Єдине вікно” для захисників

Автор: Ян Ярчук 12 Апр. 2024 17:30

У Центрі надання адміністративних послуг Музиківської ОТГ, що на Херсонщині, запрацювало “Єдине вікно”. Там військовослужбовцям та членам їхніх родин надаватимуть довідки та послуги. Такі сервіси відкривають по всій Україні у межах проєкту «Адмінсервіс «Ветеран».

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, який особисто був присутній на відкритті сервісу.

“Зручно та без зайвої бюрократії. Такими мають бути адміністративні послуги і такими ми їх робимо. У Музиківському ЦНАПі запрацювало «Єдине вікно» для наших захисників і захисниць, а також членів їхніх сімей. Це сервіс, який впроваджується по всій Україні. Відтепер учасникам бойових дій не доведеться довго збирати необхідні документи по різних установах та стояти в довгих чергах. Вони матимуть можливість отримати комплекс адміністративних послуг в одному місці”, – зазначив Олександр Прокудін.

Він додав, що «Єдине вікно» планують відкривати й у інших громадах Херсонщини.

Наразі у ЦНАПі Музиківської ОТГ затверджено близько 240 послуг. Крім того, введено додаткові послуги, що стосуються ветеранів та їхніх родин. Зокрема йдеться про отримання статусу учасника бойових дій, призначення одноразової грошової допомоги тощо.

Також голова Херсонської ОВА поділився планами щодо нового проєкту – створення так званого центру спротиву, де, зокрема, працевлаштовуватимуть ветеранів.

“Зараз у нас в проєкті створення такого центру спротиву. Це буде таке комунальне підприємство для навчання цивільних та заброньованих військовій справі. Тому, ті люди, які зараз звільняються по стану здоров’я, будуть туди залучені та взяті на роботу, де навчатимуть майбутніх наших захисників”, – прокоментував Прокудін.

Для працевлаштування ветеранів, за його словами, планують виділити близько 20 ставок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонщина відправляє Харкову понад 150 генераторів

Головне фото з сату Конгресу місцевих та регіональний влад при Президентові України

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів