На Херсонщині планують збільшити кількість підземних шкіл

Цього навчального року на Херсонщині працювало 10 підземних шкіл. Мережу таких освітніх закладів планують і надалі розширювати.

Про це в ефірі телеканалу «Ми – Україна» повідомив заступник начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

В області планують відкрити ще 4 підземних шкіл. За словами заступника начальника Херсонської ОВА, 2 такі школи – на фінальному етапі і майже готові до відкриття, ще 2 – добудовуються. Роботи планують завершити роботи до кінця літа.

Такі заклади функціонують у відносно безпечних населених пунктах і приймають учнів не лише з громад, де вони розташовані. Для дітей із навколишніх населених пунктів організовують підвезення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині відкрили дві нові підземні школи-укриття (фото)

«Ми всі розуміємо, що для того, аби люди залишалися на Херсонщині, працювали навіть в умовно безпечних зонах і підтримували економіку регіону, необхідно створювати умови для навчання їхніх дітей. Інакше, якщо діти навчаються в інших регіонах, то й родини поступово переїжджають туди та облаштовують своє життя. Ми ж хочемо, щоб Херсонщина жила», – наголосив Толоконніков.

Щодо населених пунктів прибережної зони, то там усі школи продовжують працювати дистанційно, зокрема й у Херсоні.

«Випускників, наскільки я пам’ятаю, було трохи більше ніж 4 тисячі, зокрема й з тимчасово окупованих територій. Там діти також продовжують навчатися дистанційно», — зазначив Олександр Толоконніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будівництво вели свідомо вже з порушеннями»: очільник ХМВА – про скандальні підземні школи в Херсоні

Фото ілюстративне, «Суспільне»

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці