На Бериславщині виявили вбитих літню жінку та її сина

На Бериславщині виявили вбитих літню жінку та її сина

Автор: Євген Веселов 01 Декабря 2022 15:53

На подвір’ї, де жив підрозділ російської армії, знайшли розстріляну родину. Про це повідомляє видання Donbas Frontliner. Йдеться про невеличке село Львівські Отруби на Бериславщині Херсонської області, яке перебувало під російською окупацією.

Убита родина — 78-річна Любов Новосад та її 49-річний син Сергій Новосад — мешкала навпроти двору, де зупинилися російські військові.

49-річного Сергія Новосада вбили пострілом з автомата, вклавши дуло йому в рот. Потім була ще черга в тіло. Любов Новосад, 78-річну жінку, яка всиновила Сергія, убили одним пострілом у голову, скоріше за все вже після сина. Її тіло лежало над його тілом, як і дві палички старенької, без яких вона не могла пересуватися. Чому їх привели сюди з рідної хати через дорогу та розстріляли, невідомо.

На дзвінки 26-річного сина (теж Сергія) батько перестав відповідати 10 листопада. Сергій поїхав з Києва до рідного села одразу після звістки про відсуп росіян. Добирався важко, три дні.

У рідній хаті батька та бабусі не було. У подвірʼї навпроти, біля російського окопу він знайшов сліди крові. На дні окопу на присипаній землі був невеликий дерев’яний хрестик. Викликали саперів, ті здьорнули хрестика «кішкою» та все перевірили на замінування. Почали копати. Майже одразу наткнулися на тіла - ноги батька, палички старенької та її спину.

Через день приїхали слідчі. Сергій сам копав. Сам допомагав діставати. Сам дивився та опізнавав поневічені мокрі тіла. Він навіть не плакав. Він лише стискав до білого м’язи щелеп та жмурився. Крім Сергія лишився ще один 21-річний син, якому влітку вдалося виїхати до Києва.

За фактом убивства відкрито провадження, але його результати, як і тисячі інших воєнних злочинів рф, ще певно довго будуть невідомі. Армія рф відійшла, забравши з собою усіх свідків та лишивши по собі типові знаки «руського міру» – руїну, матюки на стінах, бруд. Лишивши тіла вбитих українців та глибокі душевні рани у душах живих.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: