Мобільні та інтернет провайдери продовжують роботи по відновленню мереж

Мобільні та інтернет провайдери продовжують роботи по відновленню мереж

Автор: Євген Веселов 17 Ноября 2022 15:48

Мобільні та інтернет провайдери продовжують роботи по відновленню мереж на звільненій території Херсонщини та звітують про перші зроблені кроки.


Так, інтернет-провайдер «HomeТet» інформує, що ремонтно – відновлювальні роботи на мережі компанії розпочато. Крім того, «НomeNet» було прийнято рішення, що зняття абонентської плати за період тимчасової окупації регіону - не буде. Всі перерахунки будуть проведені автоматично.


Технічні спеціалісти компанії «Київстар» зараз працюють над підтриманням роботи мережі та над її відновленням на звільнених територіях. І щоб у абонентів на Херсонщині була можливість зателефонувати рідним та близьким й запитати «Ти як?», почали нараховувати їм додаткові бонусні послуги:


- 5000 МБ та 300 хвилин для дзвінків на інші мережі на 30 днів для абонентів передплати;
- 5000 МБ на 30 днів та 100 хвилин на інші мережі на тиждень для абонентів постоплати.


Крім того, “Київстар” відновили роботу базової станції за адресою: Івана Богуна, 95. У цьому районі працює голосовий зв’язок та інтернет.


Повідомляється також, що фахівці мобільного оператора «Vodafone» відновили роботу ще двох базових станцій – на тій же вулиці Івана Богуна 95 та на Бериславському шосе (будівля "Укрпошти"). Окрім цього, Херсонська ОВА повідомляє, «Vodafone» відновили базову станцію, що знаходиться в місті Берислав.

Містяни відсьогодні мають можливість скористатися голосовим зв’язком та доєднатися до сигналу 3G та 4G.


ХОВА повідомляє, що Мінцифри відправляє ще 210 Старлінків до Херсона. Завдяки першій партії терміналів від Мінцифри за добу у Херсоні запустили 5 публічних Wi-Fi точок. Ними вже скористались тисячі херсонців. Люди виходять на зв‘язок з рідними, дізнаються про перемоги ЗСУ та заряджають смартфони від генераторів.


За два тижні обіцяють організувати ще 60 Wi-Fi точок з інтернетом по всій області. Також частину терміналів передали пожежним частинам, лікарням, поліції та екстреним службам.

У Херсоні наступні локації, де можна зловити зв'язок та зателефонувати рідним:
- Площа Свободи;
- Залізничний вокзал;
- проспект Текстильників 10-а;
- 49-ї Гвардійської Дивізії;
- Вулиця Івана Богуна 95;
- Бериславське шосе (будівля "Укрпошти");
- вулиця Воронцовська, 27;
- вулиця Залізнична, 1;
- бульвар Мирний;
- набережна в районі парку Слави.
У Херсоні працюють електрогенератори для місцевого населення за адресами:
- пров. Східний 1 (будівля РУ ДСНС);
- вул. 1 Травня 114 (будівля лікарні);
- Частина ДСНС на Таврійському;
- Залізничний вокзал;
- Площа Свободи.


Також послуги з зарядки надають небайдужі мешканці, даючи змогу підключитись до власних генераторів. Але, на жаль, є й випадки, коли за зарядку гаджета чи повербанка просять від 20 до 200 грн. Середня ціна по місту 70-100 грн.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів