Мобільні бетонні укриття для херсонців: у місті встановлено ще три сховища

Мобільні бетонні укриття для херсонців: у місті встановлено ще три сховища
Автор: Марина Поліщук 19 Янв. 2023 09:00

18 січня Херсон отримав ще три нові мобільні бетонні укриття. Їх встановили в різних районах міста, у місцях, де можливе скупчення людей. Нагадаємо, перше таке укриття було встановлене 9 січня на розі проспекту Ушакова та вулиці Маяковського.

«У незламне місто Херсон прибули ще 3 укриття за підтримки благодійного фонду "Юність 2.0" та його керівника Іллі Блохіна»,повідомила очільниця Херсонської МВА Галина Лугова.

За її словами, місце для встановлення укриттів обрали на найбільш небезпечних локаціях. Одне із цих сховищ профінансували спільно благодійні фонди Альберта Черепахи й «Херсон ‒ це Україна», а також фермерське господарство «Аделаїда». Виготовлення ще двох укриттів оплатила «Нова Пошта».


Встановлення бетонного укриття в одному з мікрорайонів Херсона. Усі фото: 18 січня 2023 р. Суспільне Херсон

Як пише «Суспільне», укриття встановили біля Дніпровського ринку та на привокзальній площі. Привезли з Одеси, де їх виготовили.

«Розмір укриття 4,5 на 3,25 метрів, висота ‒ 2,7 м. Верхня плита 35 см. Стіни 25 см. Нижня плита 15 см. Усередині можуть комфортно знаходитися одразу 20 людей. При необхідності ‒ 25-26. Може, і більше. Усе залежить від комплекції людей і ситуації»,  розповів директор благодійного фонду «Юність 2.0» Ілля Блохін.

Місцеві жителі кажуть, що в Херсоні мало місць, куди можна сховатися від вибухів. Обстріли зараз так часто, що буває важко зорієнтуватися, в який бік бігти.

«Люди хвилюються, що немає куди от навіть у підвали спуститися. Деякі приміщення засмічені, ніхто цим не займався при цих гадах. А от побачив, і так навіть приємно стало», поділився херсонець Дмитро Малиновський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я випав в осад: чому це зроблено тільки зараз?» – ізраїльський журналіст про мобільні укриття в Херсоні

«Це так добре, для безпеки людей. Більше б таких укриттів у кожному районі. Я живу поряд, на Кулика. У нас є підвал, але він не призначений, як бомбосховище», каже ще один херсонець Сергій Марицький.

Більше укриттів по місту встановити реально, говорить Ілля Блохін. Треба лише допомога благодійників щоби більше компаній долучилися до реалізації цього проєкту в Херсоні.

 

 

 

Приєднуйтеся до нас:

День 397. 27 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Херсон позбувається російськомовних вивісок та реклами