Місце, звідки росіяни намагалися штурмувати Миколаїв, стало могильником для їхньої техніки
Скріншоти з відео

Місце, звідки росіяни намагалися штурмувати Миколаїв, стало могильником для їхньої техніки

Автор: tsn.ua 16 Сентября 2022 10:55

Лише на Миколаївщині боєприпасів, які залишили по собі росіяни на українській землі, ліквідували понад три з половиною тисячі.

Розміновувати території на Миколаївщині заважає те, що регіон повністю ще не звільнений і поруч тривають бойові дії, йдеться в сюжеті ТСН.

Місце, з якого готувався наступ на Миколаїв, стало одним із кладовищ російської військової техніки.

«Тут залишилося пошкоджене, вигоріле, покручене, поламане, ми маємо перевірити це на наявність вибухових предметів усередині», - розповідає начальник піротехнічної частини Андрій Шликов.

Завдання його команди – зробити так, щоб ці поля нарешті стали безпечними і тут могли знову працювати фермери. Свого часу в цій посадці скупчилося близько пів тисячі окупантів, гармати й бойові машини. Але ворог зазнав поразки, і те, що залишилося придатним до війни, військові забрали собі.

«КамАЗи» справні, бойові машини всі наші військові забрали до справи», - тішаться піротехніки.

Залишки російських спальників, лахміття на деревах, іржа - тут наче музей війни під відкритим небом. Тут неможливо порахувати снаряди, які розкидані цими полями, але знайти потрібно кожен.

Вони й раніше займалися воєнним розмінуванням, тільки шукали снаряди Першої та Другої світової. До повномасштабного вторгнення миколаївських піротехніків було 19, тепер – уже 52. Снаряди сховані у високій траві, покручене залізяччя потрібно теж прибрати. Це нелегка робота, ще й у бронежилеті та касці.

Рятувальники нагадують, що самостійно тягати снаряди чи будь-які інші боєприпаси не можна.

Усі боєприпаси – незалежно від розміру, від малих до великих, мають спільне майбутнє – їх вивозять на полігон і вже там знищують.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів