Миколаївський музей розробив власний мерч: на що спрямують кошти від продажу сувенірів

Миколаївський музей розробив власний мерч: на що спрямують кошти від продажу сувенірів

Автор: Ян Ярчук 10 Июня 2024 14:15

Українська історія та культурна спадщина вражає своєю різноманітністю та багатством. Аби зберегти це надбання та привернути увагу до української історії, Миколаївський обласний краєзнавчий музей запустив ініціативу – музейний мерч.

Про це повідомили на сторінці музею у фейсбук.

«Так ми хочемо привернути увагу до української історії, а також зібрати кошти на відновлення та розвиток музею», – зазначається у дописі.

Наразі виготовлено футболки, шопери, альбоми, постери, листівки та магніти із зображенням експонатів музею. Всі кошти від продажу сувенірів використають для ремонту котельні та облаштування дитячого простору в укритті.

«Від вибухової хвилі приміщення музею дуже постраждало, а через те, що котельня знаходиться на горищі, аварія може призвести до затоплення залів музею. Також через часті тривоги діти проводять у підвалі іноді по кілька годин. На отримані кошти плануємо закупити столи, проектор та екран, щоб продовжувати екскурсії та проводити майстер-класи. А також теплі пледи, бо взимку в підвалі дуже холодно», – повідомляється на сторінці музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це просто неоцінений скарб»: Херсонський художній музей отримав від колег з Миколаївщини подарунок 

Зазначимо, що у квітні 2023 року Миколаївський музей постраждав від ракетної атаки росіян на місто, до речі, як писали на їхній сторінці у фейсбук, це відбулося вже не вперше. Тоді там повилітали вікна, попадали і побились вітрини, також було пошкоджено стелю.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів