Миколаївцям нагадали: зливати воду з системи опалення небезпечно та заборонено

Минулої зими у Миколаєві, із-за тривалого відключення електрики і, як наслідок – відсутності води у кранах, люди часто для побутових потреб зливали воду з систем опалення. Такі дії приводили до спустошення внутрішньобудинкові системи опалення, а мешканці залишалися на деякий час без тепла.

Цього року, на щастя, таких випадків ще не було зафіксовано, але стався інший інцидент.

Як повідомляє Миколаївська міськрада, мешканці 5-го поверху будинку по вулиці Чайковського, зливали воду з батареї. Проте робили вони це недовго, оскільки вентиль на радіаторі вирвало, а квартиру затопило.

Тепловики рекомендують споживачам не вчиняти необдуманих дій, які можуть мати прикрі наслідки.

“Миколаївоблтеплоенерго” нагадує містянам про те, що воду з батарей пити не можна. Вона хімічно очищена, абсолютно непридатна ні для якого використання і навіть підфарбована в зелений колір.

Вода із системи опалення є хімічно очищеною, має зелене забарвлення, аби оперативно виявляти витоки теплоносія. Навмисне зливання води з системи опалення будинку може мати негативні наслідки для її функціонування у зимовий період.

«Таку воду в жодному разі не можна використовувати для пиття, приготування їжі чи інших побутових потреб. Це небезпечно!», – попереджають і влада Миколаєва, і у “Миколаївоблтеплоенерго”.

У разі виявлення витоку води зеленого кольору поблизу теплових мереж, повідомляйте до аварійно-диспетчерської служби підприємства по телефонам: +380512442577,  +380958221166 (цілодобово).

Читайте також: Через неадекватність голови ОСББ люди ледь не замерзли: приклад безвідповідальності у Миколаєві

Пов'язані записи

На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці
Скільки пляжів в Одесі пройшли перевірку та готові до літнього сезону

В Одесі триває підготовка до літнього курортного сезону. Вже понад 10 пляжних локацій отримали офіційні акти готовності. Перелік перевірених пляжів опублікували на сторінці Одеської міської ради. Так наразі акти готовності мають…

Подробиці