Миколаїв встановив ялинку незламних, а Херсон відмовляється від новорічної ілюмінації
Херсонська ялинка у минулому році. Фото ХОР

Миколаїв встановив ялинку незламних, а Херсон відмовляється від новорічної ілюмінації

Автор: Євген Веселов 19 Декабря 2022 15:08

У цьому році багато міст України вирішили відмовитись від встановлення новорічних ялинок на центральних площах.

У Харкові ялинку встановили у метро. У Львівській міськраді до останнього вагалися - потрібно це чи ні. Тільки, коли дерево уже зрізали, офіційно озвучили, що ялинка у місті таки буде. Місту її безкоштовно подарувало швейне підприємство. На головній ялинці Миколаєва, замість голочок - клаптики тканини. Там встановлюють "ялинку незламних", вона цьогоріч буде з маскувальної сітки. Головну ж ялинку країни традиційно встановлюють на Софійській площі. Вона цілком у дусі часу - скромна та штучна, повідомляє ТСН.

Головна ялинка країни на Софійській площі Києва. Фото «Апостроф»


У Харкові встановили ялинку у метро. Фото Суспільне. Харків

- Ми не планували цього року встановлювати новорічну ялинку, але після того, як пам’ятник святому Миколаю ми обклали захисними мішками з піском, сама композиція підказала, що можна її використати як новорічну ялинку в цьому році. Ця ідея була у повітрі, волонтери допомогли нам реалізувати її. Найближчим часом на ній з’явиться верхівка, яка доповнить композицію. І, починаючи з понеділка, 19 грудня, ми очікуємо всіх миколаївців, які будуть приносити свої іграшки, писати на них побажання, або якісь слогани, і вішати на ялинку. Бажано, щоб вони не були паперовими. Я першу іграшку вже повісив і на ній написав «Слава ЗСУ», бо насправді, на цих хлопців у нас одна надія, щоб ця війна закінчилась пошвидше, щоб ми повернулись до звичного життя, яке не цінували і яке почали цінувати, і до наших новорічних ялинок та свят, - сказав міський голова Микалаєва Олександр Сєнкевич, передають Никвести.

 Ялинка незламних у Миколаєві. Фото Никвести

Цьогоріч через постійні ворожі обстріли Херсонська міська військова адміністрація ухвалила рішення відмовитись від новорічного декору.

- Щороку наші комунальні підприємства прикрашали місто святковою ілюмінацією, встановлювали ялинку, різноманітні світлові інсталяції. Проте зараз безпекова ситуація в громаді лишається напруженою. Тому ми вирішили відмовитись від новорічного декору, аби не наражати херсонців на небезпеку. Головне, що 2023 рік Херсон зустрічатиме вільним від окупантів і з українським прапором, - зазначила очільниця Херсонської МВА Галина Лугова. Про це йдеться на сторінці у Телеграм Херсонської міської ради.

Пригадаємо, у минулому році вперше новорічну ялинку у Херсоні встановили біля ККЗ «Юбілейний», а відкривали урочисто на День Святого Миколая.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Віталій Кім: «Майже 90 відсотків жителів Миколаєва повернулися, також маємо 30 тисяч переселенців з Херсона» (інтерв’ю)

На Миколаївщині відновлюють роботу заводи з переробки томатів, доля таких заводів на Херсонщині – невідома

Миколаївський порт планують реконструювати для участі в зерновій угоді

Відбудова мостів, підірваних при обороні Миколаєва: на ще одну переправу потрібно 220 мільйонів гривень

Imagine Dragons зняли кліп у зруйнованому окупантами селі на Миколаївщині (відео)