«Матір поховали у окопі» – мешканці Миролюбівки на Херсонщині розповіли про жахи окупації і війни

Мешканці Миролюбівки у Бериславському районі на Херсонщині розповіли про жахи окупації. На жаль, селу із такою гарною і мирною назвою, довелося зіштовхнутися з війною впритул. У відео, оприлюдненому на ФБ-сторінці Миролюбівка, журналіст спілкується із подружньою парою, яка втратила внаслідок ворожих обстрілів близьку людину. А також затишне житло, роботу і дохід.

Володимир Колесник розповів, що в їхньому селі стояли забайкальці. Штаб облаштували у школі.

Техніку спочатку розмістили на околицях села, а коли готували наступ на Кривий Ріг, вже розпихували її скрізь, тримали у дворах. Поводили себе пихато і зверхньо. В той час, коли люди голодували і їли дерть, демонстративно запихувалися ковбасою. А недоїдки кидали місцевим собакам.

Коли більшість мешканців виїхали з села, окупанти заселилися в їх будинки.

У серпні українські військові відігнали загарбників від села. Стало легше, але почалися жорсткі обстріли. Під час одного із них і загинула теща Володимира. Спочатку вона, а також матір чоловіка, ховалися разом з усією родиною у погребі, але літнім жінкам було важко спускатися туди, і згодом вони вирішили залишатися у хаті…

Після чергового прильоту, коли російські снаряди влучили у подвір’я, обох жінок було поранено. Матір Володимира вижила, а тещу дуже посікло уламками.

Жінку поховали у ворожому окопі…

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів