Лугова – про депутатів-колаборантів з Херсонської міської ради

Лугова – про депутатів-колаборантів з Херсонської міської ради

Автор: Євген Веселов 31 Октября 2022 14:59

Розмова про зраду деяких депутатів рад і чиновників різних рівнів Херсонщини дуже болюча для мешканців нашого регіону. Складність ситуації ще й у тому, що в умовах окупації обмаль інформації про реальний стан справ у цьому питанні – хто зрадив, хто просто, як то кажуть, «заліг на дно», а кого викрали й ніякої інформації про нього нема.

Правоохоронні органи, звісно, таку інформацію не розповсюджують, і ми знаємо лише про зраду топових колаборантів, про що неодноразово писали.

Галина Лугова, очільниця Херсонської міської військової адміністрації, в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня» розповіла про можливих зрадників у депутатському корпусі Херсонської міської ради та про долю мера Ігоря Колихаєва. Публікуємо окремі цитати за напрямками.

Про депутатів Херсонської міської ради

Галина Лугова: «На 24 лютого в нас залишилося 53 депутати. Поділилися десь порівну, тобто 27 залишилося в тимчасовій окупації. «Блок Сальдо» — вони всі там. Відкрито не всі, звісно, співпрацюють».

«Наше підпілля працює, щоб ліквідувати зрадників, і на Херсонщині цей процес доволі інтенсивний. Знаю про депутата з ОПЗЖ Костянтина Сівака та про Сергія Харченка зі «Слуги народу», яких підозрюють.

Підозрюють, є інформація про їхнє спілкування, співпрацю стосовно бізнесових моментів, але як підійдуть правоохоронці до цього… В інших фракціях є моменти, тому тут треба дуже обережно. Але правоохоронці володіють інформацією, хто як пересувається, хто як домовляється».

ДТ: А чим займаються депутати конкретно вашої фракції?

Галина Лугова: «В нас (фракція партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» - прим. редакції) усі перебувають на підконтрольній території. Три депутати — Андрій Калита (військовий капелан), В’ячеслав Білковський та Іван Бебко — захищають Україну».

ДТ: А в інших фракціях?

Галина Лугова: «Юрія Стельмашенка з ОПЗЖ бачила, він теж приєднався до ЗСУ. Багато депутатів волонтерять».

Про депутата Іллю Карамалікова

ДТ: А щодо депутата Херсонської міськради від «Нам тут жити» Карамалікова? За версією правоохоронців, викладеній у його справі, 12 чи 13 березня росіяни зайшли у міськраду й вербували людей.

Галина Лугова: «Мене не вербував ніхто. Я перебувала в міськраді по 12 квітня включно, виїхала 13 квітня. Практично щодня бачила озброєних російських військових, які заходили в масках до міської ради, в кабінет міського голови, в кабінет Сергія Циганка, Олени Мазур (заступниця мера й директорка департаменту ЖКГ). Але до мене жодного разу жоден солдат не зайшов і жодного разу нічого не запитав, не запропонував. Я намагалася їх уникати.

Що стосується Кармалікова, то я не можу сказати однозначно, що він зрадник. Я бачила його лише кілька разів».

Ігор Колихаєв – у полоні чи ні?

Галина Лугова: «Річ у тому, що ніхто не може відповісти достовірно. Всі запитують: де Колихав? Я не знаю, де. Офіційної інформації про його місцеперебування немає. Різні чутки ходять. Одні кажуть, що він сидить на підвалі, інші — що в ОДА, ще хтось — що він давно в Криму, а інші — що в Росії. Недавно зустріла тут херсонців, які спитали мене, як Колихаєв виїхав сам і забрав сім’ю в Італію. Я здивувалася. Але чутками оперувати ми не можемо».

***

Варто додати, що згідно з реєстром зрадників, який веде рух «Чесно», ознаки співпраці з російською окупаційною владою є в діях багатьох депутатів і чиновників різних рівнів Херсонського регіону. Перейшовши за цим посиланням, можна ознайомитися із повним переліком цих осіб.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів