Лікарі "Охматдит" врятували ногу хлопчику з Херсона

Артему 14. Він неушкодженим пережив окупацію Херсону, але коли ворог вже відступив – його будинок потрапив під обстріл. Снаряд розірвався просто у дворі його дому саме у той час, коли дитина спускалася у підвал. Артем отримав множинні осколкові поранення ніг та живота. Про цю історію йдеться на сторінці Медіаклубу «Європростір».

Першу допомогу хлопчику надали в місцевій лікарні – там йому врятували життя. Але через складність поранень та відсутність світла, через два дні хлопця евакуювали в Охматдит. «Нога була вже синя і холодна, коли ми їхали у Київ», – пригадує мама хлопчика.

Лікарі відновили хлопцю артерію у нозі, вилучили множинні осколки та відновили непереривність кишківника. Тривалий час у хлопця зберігалась загроза ампутації через те, що значна частина м’язів ноги загинула. Але лікарі змогли зберегти хлопцю кінцівку.

Зараз Артем ще знаходиться на етапі лікування – спеціалісти борються, аби повернути функції кінцівки. На хлопця чекає довга реабілітація, але ми точно знаємо, що у нього все буде добре, адже він справжній боєць!

Бажаємо швидкого одужання козаку та вкотре дякуємо нашому медичному фронту за справжні дива, які вони творять.

Автор: Євген Веселов

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News

Заповідник «Асканія-Нова» окупанти зареєстрували за російськими законами та призначили керівника з РФ

Як відома в Білозерці родина перейшла на бік ворога й отримала керівні «посади» в громаді

Як машини-роботи розміновують поля на Херсонщині (відео)

«Герої без зброї»: подружжя з Херсона збирає кошти на підтримку рятувальників міста

Бібліотеку окупанти перетворили на катівню, а книжками опалювали приміщення. Книгозбірні Херсонщини після звільнення (фото)