Кремль позбавляє херсонських зрадників «влади»

Кремль позбавляє херсонських зрадників «влади»

Автор: Євген Веселов 19 Августа 2022 17:55

Пропагандистський телеграм-канал російської окупаційної адміністрації  розповсюдив інформацію про зміни у її складі. Наразі місцеві зрадники стають відпрацьованим матеріалом, а на перший план виходять завезені з Росії «надійні управлінці».

Це передбачуваний сценарій: на першому етапі, коли треба встановити управління, використовують місцевих (для достовірності того, що відбувається), а коли треба встановлювати вже юрисдикцію (готувати «референдум», інтегрувати всі процеси до Росії) призначаються інші, яким росіяни довіряють більше.

Так званим «першим заступником голови ВЦА з безпеки» окупанти призначили 48-річного колишнього працівника ФСБ, уродженця міста Рибінск Ярославскої області Алєксєя Вікторовіча Катєрінічєва.

Алєксєй Катєрінічєв 30 червня 1974 року народження. У 1991 року закінчив Суворовське військове училище в Усурійську й наступного року вступив до Новосибірського вищого військово-політичного училища, а потім перевівся до Голицинського військового інституту прикордонних військ, який і закінчив.

У 1996 році  Катєрінічєв поступив на службу у федеральній прикордонній службі Росії, де прослужив до 2001 року. Наступні 20 років провів на різних посадах у ФСБ.

У квітні 2021 року Алєксєя Катєрінічєва призначили на посаду першого заступника Центру з проведення рятувальних операцій особливого ризику «Лідер», де він пропрацював аж до нового призначення у Херсонську область.

Алєксєя Катєрінічєва нагороджено трьома орденами мужності та медаллю «За успіхи в охороні державного кордону».

Алєксєй Катєрінічєв

Ще один призначенець - «міністром фінансів» окупаційної адміністрації Херсонської області призначено українського зрадника, уродженця селища Зеленодольськ Дніпропетровської області Євгена Вікторовича Немтінова. Фото цього зрадника у вільному доступі, на жаль, відсутні.

1977 року народження, колаборант Немтінов здобув освіту в Кримському державному аграрному університеті. Після цього якоїсь офіційної інформації про нього немає. Відомо лише, що під час окупації Криму Росією підтримав загарбників, за що отримав посаду «заступника керівника управління казначейської служби республіки Крим».

Кар’єра зрадника проте не було стрімкою - уже через рік, у 2015 році, Немтінов займав меншу посаду - «завідувач відділу бухгалтерського обліку доходів та видатків міністерства фінансів» Криму. Але після цього він дослужився до «керівника управління обліку та звітності» при тому ж «міністерстві».

І ще одне призначення - «смотрєть» за промисловістю Херсонської області буде ще один росіянин. «Міністром промисловості» окупаційної адміністрації Херсонської області буде 32-річний Сємьон Алєксєєвіч Машкауцан із Челябінська.

Машкауцан закінчив у 2011 року Московський державний університет імені Ломоносова, де вчився на факультеті глобальних процесів. Крім того Сємьон Машкауцан є випускником Московського державного університету міжнародних відносин МІД РФ та учасником програми розвитку кадрового керівного резерву.

У 2015 році випускника Машкаунца одразу ж призначили на керівну посаду - протягом шести років він пропрацював у міністерстві промисловості та торгівлі московії.

Сємьон Алєксєєвіч устиг попрацювати й помічником заступника голови уряду Російської Федерації, і очільником департаменту металургії та матеріалів при міністерстві промисловості. І от якимись підводними течіями це молоде, маловідоме «дарування» отримало посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини.

Сємьон Машкауцан

Резюмуючи цю інформацію, необхідно додати, що до призначення Катєрінічєва, першим заступником гауляйтера Херсонщини був Віталій Булюк, який і виконував повноваження гауляйтера після госпіталізації Сальдо до Москви. Зараз, враховуючи, що Сальдо навряд чи скоро повернеться до Херсона, Катєрінічєв фактично є головою – гауляйтером російської окупаційної адміністрації.

Разом із призначенням Машкауцана і Немтінова в окупаційну адміністрацію, беручи до уваги раніше призначених російських чиновників у так званий «уряд» Херсонської області, можна констатувати факт, що майже повністю відбувся перехід влади від херсонських колаборантів до московських чиновників.

Наступним кроком можна очікувати списання в утиль інших колаборантів з окупаційної адміністрації, зокрема Ігоря Семенчева й Кирила Стремоусова, які зараз займають посади заступника гауляйтера з питань майна та з питань молоді й спорту відповідно.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів