21 травня в Херсоні відбувся брифінг «Захист інтересів та безпеки дітей на території дитячого оздоровчого табору “Дельфін” у Залізному Порту Голопристанського району»
Ініціатори заходу мали намір оприлюднити факти щодо самоуправства недобросовісних підприємців і їх можновладних покровителів, які начебто використовують своє службове становище для тиску на керівництво приморської здравниці.
Йдеться про діючий із 2002 року дитячий оздоровчий табір «Дельфін», який на даний час є одним із структурних підрозділів ТОВ «Камелот Тур». Поруч із «Дельфіном» із другої половини згаданого року почав створюватись кафе-бар «Тандем». У кінці 2011 року посаду директора ТОВ «Камелот Тур» зайняла Світлана Мельніченко, і їй стало відомо про існування конфлікту між цим товари-ством і власником кафе-бару щодо руху вантажівок до його закладу по території дитячого табору. До речі, на брифінгу був присутній підприємець, який саме колись створив кафе-бар: опонент відкидав будь-які звинувачення на свою адресу.
Вже більше десяти років указаний спір знаходиться в судах різних інстанцій. Але з кожним роком конфлікт усе більше загострюється й зараз досяг свого апогею. «Кожного року власник кафе самовільно ламає та знищує всі перешкоди, встановлені керівництвом дитячого табору, аби заїжджати до свого бару саме по території здравниці, не маючи на те законних підстав, нехтуючи безпекою дітей, які відпочивають на цей час у оздоровчому закладі», – повідомила на брифінгу Світлана Мельниченко.
«Тому на сьогодні, побоюючись за безпеку дітей, які відпочивають у ДОТ “Дельфін”, його керівництво вимушене привернути увагу ЗМІ, передусім задля уникнення можливої трагедії, оскільки існує реальний ризик виникнення такої, – зазначила заступник голови правління ХОО “Комітет захисту прав дітей” Інна Поляренко. – А також через те, що підприємець у черговий раз знищив установлену перепону для заїзду автотранспорту на територію “Дельфіну” та відкрито заявляє, що “їздив, їздить і буде їздити по території дитячого табору”, і йому байдуже, що це незаконно». На думку ініціаторів брифінгу, підприємець і його родичі не мають жодного права їздити по зелених насадженнях дитячого табору, знищуючи рослини та забруднюючи грунт, нехтуючи безпекою дітей, а також давати вказівки вантажівкам проїжджати шляхом, яким діти прямують до їдальні тричі на день. Крім того, власник бару начебто влаштовує собі на футбольному полі «автомийку» невідомими мильними розчинами, стверджують представники ТОВ «Камелот». Наразі, за їх словами, подано чергову заяву до прокуратури та екологічної інспекції. Чекаємо на відповідь захисників закону та природи, а також на остаточне завершення цього занадто довготривалого конфлікту. Адже курортний сезон дуже скоро буде в розпалі.









