Колишня чиновниця Херсонської міськради отримала статус обвинуваченої за фактом державної зради

Колишня чиновниця Херсонської міськради отримала статус обвинуваченої за фактом державної зради

Автор: Іван Підлісний 07 Декабря 2023 16:40

Колишню чиновницю Департаменту бюджету та фінансів Херсонської міськради судитимуть за фактами держзради та колабораційної діяльності. Про це повідомили в обласній прокуратурі. 

За даними слідства, під час тимчасової окупації Херсона обвинувачена перейшла на бік ворога. У червні 2022 року вона обійняла посаду так званого «начальника відділу доходів Департаменту фінансів» окупаційної адміністрації Херсонщини. 

"На псевдопосаді жінка виконувала адміністративно-господарчі функції, забезпечуючи роботу структурного підрозділу незаконно створеної адміністрації. Забезпечувала формування фінансових документів, у тому числі списків на заробітну плату працівників установ, організацій від окупаційної влади держави-агресора", - повідомили в прокуратурі Херсонської області. 

З відкритих джерел відомо, що обвинуваченою є колишня головна спеціалістка відділу доходів управління зведеного бюджету та контролю Департаменту бюджету і фінансів Любов Гаврилишина. 

Судячи з повідомлення правоохоронців, обвинувачена наразі переховується від українського правосуддя на тимчасово окупованих територіях.

Як раніше повідомляла "Гривна", завершено досудове розслідування щодо двох ексчиновниць Херсонської міськради Аліси Вербицької та Світлани Медведкової, які під час тимчасової окупації міста безпідставно нараховували собі підвищені зарплати.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів