Автор: obozrevatel.com 03 Августа 2022 17:49

Колаборантка зі Скадовська пише «молебні» листи на ім’я так званого голови Криму Аксьонова

Колаборантка зі Скадовська пише «молебні» листи на ім’я так званого голови Криму Аксьонова
Фото: EPA

Аби дорватися до влади, колаборантка зі Скадовська пише "молебні" листи на ім’я так званого голови Криму Аксьонова з проханням записатися на аудієнцію. Тим часом, завербований фсб рф депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк прокладає "шовковий шлях" зі Скадовського морського порту на півострів. Його бізнес-інтерес – реалізовувати власну продукцію з фермерських угідь і завозити російські нафтопродукти на Херсонщину. Про кадрові призначення у Скадовську - детальніше у матеріалі на сайті obozrevatel.com.

У місті Скадовськ Херсонської області спільно з тимчасово оперативною групою фсб рф править балом депутат Херсонської обласної ради від політичної партії "Наш край" Булюк Віталій Вікторович (21.12.1969 р.н., екс-начальник Херсонської обласної митниці), який на виконання завдань російських кураторів вживає заходів щодо налагодження торгівельних і логістичних ланцюгів тимчасово окупованої території Херсонської області з рф та ОРДЛО.


Віталій Булюк.

Причина перебування Булюка в агентурному апараті російських спецслужб стає зрозумілою, якщо придивитись до його кума і покровителя Калєтніка Ігоря Григоровича (16.07.1972 р.н., екс-керівник Державної митної служби та екс-перший заступник Голови ВР України часів В.Януковича), який разом зі своїм найближчим оточенням є давнім агентом впливу 5-ї служби фсб рф. 


Ігор Калєтнік.

Розраховуючи на швидке захоплення росіянами Півдня України, Булюк зосередив зусилля на просуванні підконтрольних йому осіб до окупаційної адміністрації Скадовська. Вказане пояснюється планами використання Скадовського морського порту для постачання с/г продукції належних йому аграрних підприємств в ОРДЛО та на ТОТ АР Крим, а також ввезення з окупованого півострова нафтопродуктів.

В результаті консенсусу між Булюком та співробітником тог фсб рф із позивним "Леопард" (до кінця травня ц.р. відповідав за міста Скадовськ і Гола Пристань) "головою Скадовської військово-цивільної адміністрації" було призначено Швайка Сергія Миколайовича (16.10.1958 р.н.), а його заступником - Каліновську Тетяну Леонідівну (28.09.1953 р.н.).


Сергій Швайко.

Обоє є типовими представниками "російського світу", не мають жодного управлінського досвіду. Так, колишній будівельник Швайко завдячує своїм призначенням російським спецслужбам (ще до війни співпрацював з гу гш і фсб рф) та паспорту громадянина рф (серія 4704 № 87980).


Тетяна Каліновська.

У свою чергу, Каліновська до високої посади при окупаційному режимі викладала акторську майстерність у місцевій школі та підробляла тамадою на проросійських мітингах. Для свого призначення їй довелося заручитися підтримкою т.зв. "глави Республіки Крим" С. Аксьонова, якому вона написала листа з переліком заслуг перед рф.


Лист Каліновської Аксьонову.

В черговий раз бачимо яскравий приклад неспроможності окупантів підібрати хоча б одну адекватну людину в сформовані ними "органи влади" через тотальну зневагу з боку місцевого населення. Вказана ситуація підкреслює формалізм подібних кадрових призначень і використання колаборантів на кшталт Швайка та Каліновської виключно з метою обслуговування корупційних інтересів співробітників російських спецслужб і бізнес-проєктів Булюка.

Водночас покарання для зрадників та їхніх кураторів з російських спецслужб є невідворотним.

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі