Керівниця Великолепетиської лікарні перейшла на бік окупантів, з якими боровся її чоловік

Керівниця Великолепетиської лікарні перейшла на бік окупантів, з якими боровся її чоловік
Автор: investigator.org.ua 09 Янв. 2023 18:40

Олена Марченко – тимчасово виконуюча обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня», що в Каховському районі, – допомогла окупантам зареєструвати медичний заклад в російському державному реєстрі.

Сама вона очолила лікарню рівно за два тижні до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Разом із Марченко на бік ворога перейшла й її донька Яна. Центру журналістських розслідувань про це стало відомо з власних джерел.

Марченко Олена Іванівна, 17 лютого 1975 року народження, раніше працювала медичною директоркою Великолепетиської лікарні та очолювала її профспілкову організацію. 7 лютого 2022 року, після завершення терміну дії контракту з попереднім керівником, її призначили т. в. о. директора закладу. Але провести конкурс на заміщення вакантної посади не встигли: 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України.

Олена Марченко, колаборантка. Фото із соцмереж

Докази співпраці Олени Марченко з окупантами недавно опублікували в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Російської Федерації. Вона фігурує в ньому як «руководитель Великолепетихской центральной районной больницы» – подібну назву заклад мав до ліквідації Великолепетиського району у 2020 році. Причому місцезнаходженням «лікарні», відповідно до даних російського держреєстру, є місто Таврійськ Каховського району, розташоване майже за 70 кілометрів від Великої Лепетихи.


Яна Марченко, колаборантка. Фото із соцмереж

Як розповіли мешканці Великої Лепетихи, на бік ворога перейшла й донька Олени Марченко Яна, вчителька селищного опорного ліцею. Окупанти призначили її «директоркою» захопленого Великолепетиського ясла-садка №1 «Берізка».

«Зрада Олени Марченко та її доньки шокувала багатьох у селищі. Тим більше, що чоловік Олени був військовослужбовцем, воював в зоні проведення АТО», – розповіли вони.

 

Приєднуйтеся до нас:

Проблеми з кадрами та зруйновані лікарні. Як працюють медичні заклади на деокупованій Херсонщині

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Жителям звільнених територій уже виплачено понад 323 мільйони гривень грошової допомоги

Окупанти з дронів полюють на херсонських волонтерів