Кара для окупаційного керівництва Голої Пристані: нова підозра та збільшення терміну ув’язнення

Кара для окупаційного керівництва Голої Пристані: нова підозра та збільшення терміну ув’язнення

Автор: Марина Поліщук 01 Июля 2024 09:15

У червні «голові» окупаційної адміністрації Голої Пристані Скадовського району Геннадію Недялкову повідомили про нову підозру, а його «першій заступниці» Юлії Черемісіній посилили покарання.

19 червня СБУ повідомила про чергову підозру 44-річному колаборанту Геннадію Недялкову. Нагадаємо, у березні 2022 року він добровільно став  «головою» Голопристанської окупаційної військово-цивільної адміністрації.

Згідно з текстом нової підозри, опублікованої на сайті Офісу генпрокурора, зрадника звинувачують у тому, що він очолив окупаційну раду депутатів у Голій Пристані.

За даними слідства, у вересні 2023 року Недялков брав участь у незаконних виборах до так званої «Ради депутатів Голопристанського муніципального округу першого скликання» від путінської партії «Єдина Росія». 19 вересня його призначили «головою» цієї псевдоради.

Як повідомляла «Гривна», минулого року Недялков був засуджений до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд визнав його винним у колабораційній діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний болгарин Херсонщини: відомому херсонському зраднику окупанти вигадали нову роль для поширення чергових фейків


Нова підозра для гауляйтера Голої Пристані Геннадія Недялкова. Джерело: www.gp.gov.ua

26 червня Одеський апеляційний суд оголосив новий вирок «першій заступниці» голови окупаційної адміністрації Голої Пристані Юлії Черемісіній. Нагадаємо, у вересні минулого року суд визнав її винною в колабораційній діяльності та засудив до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Апеляційну скаргу на цей вирок подав прокурор Скадовської окружної прокуратури. Він аргументував, що суд першої інстанції призначив покарання, не відповідне тяжкості скоєного злочину. 

Як зазначено в тексті вироку, прокурор наполягав, що 42-річна Черемісіна вчинила тяжкий злочин проти основ національної безпеки України у період воєнного стану. Понад те – вона продовжує злочинні дії, що посягають на суверенітет та територіальну цілісність України. Крім того, суд не розв'язав питання щодо обсягу майна обвинуваченої, яке підлягає конфіскації.

Апеляційний суд погодився з аргументами прокурора та скасував вирок суду першої інстанції. Новий вирок – 10 років позбавлення волі 7 семи. Також у Черемісіної мають конфіскувати все її майно.

Обоє колаборантів, Недялков і Черемісіна, перебувають на тимчасово окупованій території Херсонщини.

На головній світлині: зрадники Геннадій Недялков та Юлія Черемісіна. Фото з окупаційних пабліків

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів