Хто цей “джокер” в “потужній команді” нового очільника херсонського Держгеокадастру

Автор: Малиновський Сергій 06 Ноября 2020 15:44

Вже два тижні як управління Держгеокадастру у Херсонській області очолив Олександр Паливода, колишній керівник департаменту АПК облдержадміністрації, і тиждень як став головним героєм скандальних статей місцевих і загальноукраїнських видань та репортажів деяких телеканалів. Ні для кого не секрет, що Геокадастр завжди був ласим шматком для недобросовісних чиновників, які всіма способами намагалися “дорватись до кормушки”. Але нарешті прийшла людина з “чіткою метою – наведення порядку в області в земельних правовідносинах, припинення злочинних схем…” який має “чіткий план та потужну команду”, про що зазначив у своєму дописі у соцмережах новопризначений керівник.

Якщо “чітким планом” вважати злив всю інформації, що є у кадастрі невідомим особам, та звільнення максимуму працівників, то все зрозуміло. А хто не хоче звільнятись “добровільно”, им можна щось зламати. Зокрема, від рук Олександра Паливоди постраждав заступник начальника управління Держгеокадастру Олександр Лабенок, який отримав ушкодження руки. Наразі за цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження. Але найцікавіше — “потужна команда”, яку привів Олександр Паливода з собою.

Як повідомляє сайт “Мій Херсон”, ключовою особою в ній є колишній очільник управління Держгеокадастру Ігор Шапран, який має досить сумнівну репутацію. Чого вартий лише скандал за його участі, пов’язаний з безоплатною роздачею “своїм людям” 72 гектарів землі, що належала державі. 

У призначенні Олександра Паливоди на посаду очільника Держгеокадастру в області значну роль зіграв рідний дядько новопризначеного керівника Микола Халупенко, за сумісництвом відомий на Херсонщині депутат облради та голова асоціації фермерів. Та найцікавіше інше - саме Микола Халупенко, ще зовсім недавно був ярим противником, і одним з ініціаторів оголошення недовіри депутатським корпусом облради колишньому очільнику геокадастру Ігорю Шапрану. Виходить, що колишні вороги тепер друзі?

Мабуть істина криється в іншому - поважний депутат і фермер зрозумів, що без такого “професіонала” як Ігор Шапран у новоспеченого землевпорядника не вийде оперативно досягти основної мети всього цього призначення – максимально відвести в оренду і власність масиви земель сільськогосподарського призначення йому та щонайближчому оточенню, розпорядником яких на даний час являється Держгеокадастр. Ось такий він “чіткий план та потужна команда”…

Джерело: Мій Херсон

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів