Херсонський водоканал за добу закрив усі вакансії – людям потрібна робота

Херсонський водоканал за добу закрив усі вакансії – людям потрібна робота

Автор: Євген Веселов 05 Янв. 2023 10:20

Херсонський водоканал 3 січня на своїй сторінці у Фейсбук опублікував оголошення про наявність понад 10 вакансій на підприємстві:

«Херсонводоканал пропонує роботу. Сьогодні, у воєнний час, кожен працівник Водоканалу усвідомлює важливість того, що ми робимо для нашого міста. Ми обслуговуємо 146 артезіанських свердловин, 6 насосних стацій водопроводу, 17 насосних станцій каналізації, 929 км водопровідних і 297 км каналізаційних мереж. Зараз як ніколи Херсонський Водоканал потребує працівників, які розділять нашу любов до Херсона і його мешканців та готові разом працювати на благо громади», – йшлося в повідомленні.

Серед пропозицій були й робітничі вакансії, й управлінські.


Щодня працівники Херсонського водоканалу, незважаючи на постійні обстріли та погодні умови, працюють над ліквідацією аварійних ситуацій, ремонтують водопровідні мережі, усувають засмічення каналізації. Усі фото – з телеграм-каналу Херсонської МВА

Минула доба, і на тій же сторінці з’явилися банер: «Дякуємо за довіру» та повідомлення, що наразі всі вакансії закриті.

Тож херсонці хочуть працювати, готові шукати роботу в місті, яке постійно обстрілюється. Це викликає гордість! А ще – це відповідь певним чиновникам, які кажуть, що в місті немає кому працювати, мовляв, ніхто не хоче.

Нагадаємо, колишнього керівника Херсонського водоканалу Віктора Скоблікова судитимуть за держзраду. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура, яка направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного з комунальних підприємств м. Херсона за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений під час окупації регіону співпрацював з представниками країни-агресора. Він надавав своїм підлеглим вказівки щодо направлення спеціальної господарської техніки комунального підприємства для її використання окупаційними військами в облаштуванні їхніх оборонних позицій навколо Херсона.

Крім того, він закликав працівників підприємства до участі в організованих представниками РФ масових заходах. За його вказівкою, з адміністративної будівлі комунального підприємства було знято Державний прапор України та вивішено прапор держави-агресора.

Наразі обвинуваченого оголошено в розшук.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів