Херсонський художній музей пропонує креативно доєднатися до Дня музейних селфі

У третю середу січня у світі традиційно відзначається День музейних селфі (Museum Selfie Day). В цей день можна безплатно прийти до будь-якого музею та сфотографуватися з улюбленим експонатом. Прикро, що другий рік поспіль Херсонський художній музей не може повноцінно доєднатися до акції. Проте, дещо цікаве співробітники музею все ж запропонували своїм поціновувачам.

Про це йдеться у дописі на сторінці Херсонського музею у Фейсбуці.

Зазначається, що до війни Херсонський художній музей брав активну участь у міжнародному флешмобі.

«Цьогоріч День музейних селфі припадає на 17 січня. Дуже хочеться запросити вас до музею, повідомити пароль і зустрічати всіх біля входу…

Але другий рік ми не можемо повноцінно провести акцію: пограбований окупантами, тричі обстріляний російськими військами, з зупиненими через початок повномасштабного вторгнення ремонтно-реставраційними роботами, музей не приймає відвідувачів. Але ж це не привід відмовлятися від флешмобу! Тож пропонуємо вам підготуватися до акції!

Минулоріч ми просили вас поділитися своїми фото, зробленими в музеї до початку повномасштабної війни. А цього року просимо вас пошукати матеріальні свідоцтва, що нагадують вам про музей, і заселфітися з ними.

Що це може бути? Музейний каталог, буклет, листівка, фотографія, календар (можна роздрукувати наш свіженький — посилання на файл наприкінці тексту*), публікація у пресі про музей, запрошення до музею або квиток, який ви зберегли, картина, марка, хустка, патч… Нехай це буде якась дрібничка або великий артефакт на кшталт старого настінного календаря. Просто згадайте, що пов’язує особисто вас з Херсонським художнім музеєм.

Якщо не знайшли нічого — відмовлятися від участі в акції не варто. Можна зробити невеличкий вояж по наших сторінках у соцмережах, знайти матеріал або експонат, який вас «зачепив», і сфотографуватися на його фоні. Вітаємо будь-який креатив!», – йдеться у дописі.

У Херсонському музеї зауважують, що подарунків цього річ за селфі не пропонують. Але обіцяють зібрати всі фото на музейних сторінках.

«Сподіваємось, що попри нашу з вами розлуку в матеріальному світі, наші серця поєднаються тут, на сторінках соцмереж.

Чекаємо на вашу участь в акції 17 січня! А щоб ми не загубили ваші публікації, не забудьте до своїх селфі у соцмережах (Facebook, Instagram, Twitter) додати хештеги #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2024 #art_museum_ks!», – наголосили співробітники Херсонського музею.

*Посилання на файл календаря:

https://artmuseum.ks.ua/…/calendar_kherson_art_museum.jpg

Читайте також: «Це не зовсім хустка – це шедевр»: «Іриси» з викраденої росіянами картини херсонського художника вразили відому синоптикиню

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці