Херсонських артистів-зрадників не зможуть позбавити почесних звань. Поки що

Херсонських артистів-зрадників не зможуть позбавити почесних звань. Поки що

Автор: Микола Мітенко, eprostir.org 05 Сентября 2022 10:05

Уже кілька артистів, які до 24 лютого 2022 року служили в Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша, засвітилися в роликах пропагандистів. Вони розважають дітей на заходах окупантів, співають на концертах на честь незрозумілих свят окупантів тощо, пише «Європростір».

За словами генерального директора театру імені М. Куліша Олександра Книги, з усіма зрадниками, які стали колаборантами, розірвали трудові відносини. Тобто зарплати від українських платників податків вони не отримують.

А як бути із почесними званнями? Бо, наприклад, Ружена Рубльова в березні минулого року стала Народною артисткою України.


Ружена Рубльова

У 2021 році Заслуженим артистом України став Євген Гамаюнов, який зараз підпрацьовує в окупантів аніматором на різних дитячих заходах. Ба більше, минулого року він від міста отримав квартиру в Херсоні.


Євген Гамаюнов

Згідно із законом «Про державні нагороди», забрати почесне звання народного чи заслуженого артиста може лише той, хто його надавав, тобто президент. Причина для цього одна – якщо «народник» засуджений судом за тяжкий злочин.

Державна зрада чи колабораціонізм цілком потрапляє під класифікацію тяжкого злочину. Але справа в тому, що поки ці персоналії не мають навіть офіційної підозри від правоохоронних органів. Не кажучи вже про рішення суду.

Тож процес позбавлення звань може затягнутися.


До речі, і 55-річна Ружена Рубльова, і 41-річний Євген Гамаюнов – земляки: народилися та виросли в Асканії-Нова на Херсонщині

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів