Херсонські пенсіонери отримали безкоштовну квартиру у Воронежі та гнів росіян на додачу

«Гостинні» громадяни Росії влаштували гоніння в соцмережах на родину херсонських переселенців-пенсіонерів, котрі отримали безкоштовну квартиру в місті Воронеж, повідомляє IPC Херсон.

Подружня пара колишніх педагогів «евакуювалась» із Херсона ще в жовтні минулого року. Проте обіцяне житло вони отримали тільки зараз і лише після втручання в процес депутатів російської думи.

«Перша родина вимушених переселенців із Херсона отримала у Воронежі власне житло – двокімнатну квартиру. Подружжя Галина та Григорій Іщенки оформили угоду, скориставшись федеральною програмою житлових сертифікатів», – зазначають російські ЗМІ. 

Та ось пересічним воронежцям не сподобалася така благодійність російської влади. Вони не приховують свого обурення фактом надання безкоштовного житла українцям, зазначаючи, що, власне, самі росіяни змушені жити в аварійних будинках.

Далі – більше. Незважаючи на те, що переселенка з Херсона Галина Іщенко народилася і до 1990-х років жила й працювала в кількох школах Воронежа, самі воронежці її росіянкою не вважають.

«Гостинні» росіяни також зазначають, що українці вбивають на фронті їхніх дітей, тому рішення влади видавати переселенцям з Херсона безкоштовну квартиру вважають дивним.

Загалом із понад 40 коментарів під постами із цією новиною в російській соцмережі, ми нарахували лише 4, в яких воронежці вітають херсонських пенсіонерів з квартирою або намагаються присоромити своїх земляків-ксенофобів. Тож «гостинні» росіяни, як виявилося, радше виняток.

Зазначимо, що подружжя Іщенків дійсно довгий час жили в Херсоні та викладали в місцевих навчальних закладах. Так, Григорій Іщенко ще кілька років тому викладав трудове навчання в херсонській школі № 45, паралельно будучи прихильником комуністичної ідеології та забороненої в Україні комуністичної партії.

Переселенці традиційно поскаржилися російським журналістам на дискримінацію російськомовних у Херсоні. Тож бажаємо їм щасливого комуністичного майбутнього на їхній новій-старій «гостинній» батьківщині.

Пов'язані записи

Історія жителя Каховки, якого окупаційний суд хоче запроторити в колонію суворого режиму

Пів місяця тому окупаційний суд оголосив вирок 20-річному жителю Херсонщини Кирилу Розумєю – 11 років колонії суворого режиму. До затримання хлопця причетний колаборант із місцевих жителів. Історію Кирила, якому на…

Село як полотно: історія художниці з Херсонщини, яка розмалювала власну оселю, місцеву школу та зупинки

Наталія Щеглова, жителька одного з сіл на правобережжі Херсонщини, вирізняється своєю неймовірною здатністю перетворювати звичайні речі на справжні твори мистецтва. Художниця розмалювала фасад місцевої школи, зупинки громадського транспорту, електроопори та…