Херсонські хокеїсти-комунальники оголосили закупівлі на загальну суму близько 3 млн гривень

Херсонські хокеїсти-комунальники оголосили закупівлі на загальну суму близько 3 млн гривень

Автор: Іван Підлісний 27 Сентября 2023 13:10

КП "Обласний центр хокею" оголосило тендер на закупівлю спортивного інвентарю, зазначено на порталі державних закупівель Prozorro. 

В умовах закупівлі вказано, що комунальне підприємство має намір придбати 295 хокейних ключок. Загальна очікувана вартість складає понад 1,7 млн гривень. Варто зазначити, що це друга подібна закупівля, яка була оголошена 26 вересня. 

Того ж дня "Обласний центр хокею" оголосив подібну закупівлю хокейних ключок на ту ж саму вартість. Однак одразу з її відмінила. Причиною стало скорочення видатків на проведення закупівлі. А в коментарі на Prozorro було вказано: "Відсутність можливості фінансування з місцевого бюджету". Однак, схоже, кошти на ключки таки знайшлися. 

Варто додати, що новину про таку закупівлю комунальної хокейної команди під час війни рознесли багато Telegram-каналів. 

Журналісти видання "Гривна" попросили прокоментувати ситуацію заступника голови Херсонської облради Юрія Соболевського, адже саме обласна рада є засновником КП "Обласний центр хокею". Чиновник відповів, що наразі депутати облради не мають повноважень розпоряджатися фінансами, а питання фінансування вирішує обласна військова адміністрація. В Херсонській ОВА нам відповіли посиланням на офіційну позицію хокейного клубу "Дніпро" з даного питання. 

"У зв'язку з маніпуляціями в соціальних мережах, хокейний клуб «Дніпро» офіційно інформує про те, що тендерна закупівля ключок, оголошена КП «Обласний центр хокею», проводиться виключно за рахунок коштів партнерів та спонсорів клубу", - заявили в комунальному підприємстві. 

Судячи із закупівель, КП "Обласний центр хокею" відновив свою діяльність. Наприкінці вересня комунальне підприємство хокеїстів також уклало договори на послуги з розміщення в готелі та оренду арени в Івано-Франківську, екіпірування. Загальна вартість склала близько 1,1 млн гривень. І у всіх звітах про закупівлю вказане джерело фінансування - місцевий бюджет.

Додамо, що херсонська хокейна команда "Дніпро", попри успіхи в чемпіонаті України, кілька разів опинялась в епіцентрі скандалу, який стосується самих гравців, які мали російське громадянство. Під час окупації Херсона хокеїстів-росіян евакуювали до росії військові держави-агресора. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів