Херсонська облрада звернулася до уряду, Верховної Ради та НКРЕКП щодо запровадження мораторію на відключення бізнесу від електроенергії

Херсонська облрада звернулася до очільника уряду України Дениса Шмигаля, голови комісії Верховної Ради з питань ЖКГ Андрія Геруса та керівництва НКРЕКП з проханням вжити термінових заходів щодо унеможливлення відключення підприємців від електроенергії через наявність боргів. 

Відповідні документи оприлюднив заступник голови обласної ради Юрій Соболевський на своїй сторінці у Facebook. Як зазначено у зверненні, бізнес та комунальні підприємства під час окупації не мали можливість належним чином провадити свою діяльність. Через відсутність прибутків та репресії окупаційної влади бізнес накопичив борги. 

“Це складне питання, яке потребує насправді комплексного вирішення на державному рівні. І, сподіваюсь, вона буде вирішена. Але цю проблему ми маємо вже зараз, безпосередньо в громадах. Тому після обговорення ситуації, що склалася з керівництвом Херсонської ОВА, вирішили звернутися до компетентних державних органів щодо вжиття заходів, які унеможливлять відключення абонентів від електромережі”, – прокоментував звернення Соболевський. 

В зверненні також звернено увагу на те, що значну частину боргів було створено штучно окупаційною владою та прихильниками росії, які використовували потужності підприємств внаслідок їхнього вилучення. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, жителі деокупованих територій обурені платіжками за електроенергію. 

 

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці