Херсонщина отримує допомогу з інших регіонів країни

Херсонщина отримує допомогу з інших регіонів країни

Автор: Євген Веселов 20 Ноября 2022 17:49

Кожна область України підготувала свій гуманітарний конвой до звільненої території правобережної Херсонщини.


Наразі відомо, що Херсонщина отримала гуманітарну допомогу від Тернопільщини, Хмельниччини та Черкащини, йдеться у повідомленні Херсонської міської військової адміністрації. Привезли продуктові набори, питну воду, медикаменти, засоби гігієни, генератори, будматеріали, одяг, товари першої необхідності та низку іншої допомоги.


Більш того, для Херсона закупили 8 машин швидкої допомоги, про це повідомило Міністерство охорони здоров'я України.


Після деокупації наша херсонська «екстренка» не дорахувалася карет «швидкої», частина яких була вивезена або знищена ворогом Тому в рамках чергової закупівлі було придбано 8 сучасних машин «швидкої» класу В, які вже направлені у регіон.


Як раніше повідомляв міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, роботу «екстренки» вже повністю відновлено у Миколаївській області, а у Херсоні запрацювали шляхи пацієнта і здійснюється доставлення гуманітарної медичної допомоги.


Активно допомагають Херсонщині також благодійні й волонтерські організації. Для потреб жителів області доставили понад 10 тисяч продуктових наборів та 80 тонн їжі, 4200 гігієнічних наборів, питну воду, 5000 ковдр, одяг, електрогенератори, 300 “буржуйок” та інші необхідні речі. І це далеко не повний перелік, бо благодійна допомога постійно йде до Херсона.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів