Херсонці можуть отримати грошову допомогу на лікування: на яку суму розраховувати

Херсонці можуть отримати грошову допомогу на лікування: на яку суму розраховувати

Автор: Ян Ярчук 24 Апр. 2024 14:30

У Херсоні діє міська програма «Соціальний захист», у межах якої передбачено кошти для потреб людей з онкологічними захворюваннями, а також хворобами серця.

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко прозвітував, що за 1 квартал поточного року в межах міської комплексної програми «Соціальний захист» у зв’язку з хворобами матеріальну допомогу отримали 403 людини на загальну суму майже 1,5 млн грн.

Так, на стаціонарне лікування або проведення операцій злоякісних онкологічних захворювань херсонцям виплачують допомогу у 5 000 грн. Людям, які не проходили стаціонарного лікування, – 3 000 грн.

Крім того, по 5 тисяч гривень можуть отримати херсонці на оперативне втручання на серці та серцевих судинах і на ендопротезування суглобів.

Та чи можна на таку суму отримати дійсно якісне лікування? Цю тему херсонці порушили під відповідним дописом начальника МВА.

Валерій:

“А що можна онкохворим полікувати чи яку операцію можна зробити аж на 3000-5000 гривень?”.

Ще один коментар від Володимира, який пише, що цієї суми вистачить принаймні на ліки та додаткові потреби щодо лікування:

“Операцію звісно не можна зробити, але якісь ліки купити, чи супутні матеріали, чи те що необхідно, мабуть, можна! Люди ж звертались, значить мали потребу в цих коштах, і їм виплатили. Звісно не багато, але, як на мене, то це краще ніж нічого”.

Зазначимо, що для того, аби отримати кошти на лікування херсонцям потрібно написати заяви на ім’я начальника Херсонської міської військової адміністрації, подати пакет необхідних документів та медичних документів до виконавчих органів районних у м. Херсоні рад.

Документи також можна надавати на електрону адресу Херсонської міської військової адміністрації: kherson.mva@gmail.com

Консультації надаються за телефонами:

 Дніпровський район – 099-25-35-491;

 Корабельний район – 050-87-51-141;

 Центральний район – 066-44-79-236.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів