Херсон чи Миколаїв: де ночують Прокудін та Мрочко

Херсон чи Миколаїв: де ночують Прокудін та Мрочко

Автор: Євген Веселов 29 Сентября 2023 15:45

Одразу після звільнення Херсона від окупантів у листопаді 2022 року до міста повернулися представники української влади, запрацювала Херсонська обласна військова адміністрація та Херсонська міська військова адміністрація. Але чомусь херсонці досі не вірять, що очільники військових адміністрацій ночують разом з містянами в постійно обстрілюваному місті, а не прямують кожного вечора до Миколаєва.

Плітки про те, що влада не ночує в місті, почали розповсюджуватися ще за часів, коли начальницею ХМВА була Галина Лугова. Саме вона першою вимушена була пояснювати, що живе в квартирах та будинках друзів та знайомих в Херсоні, адже її будинок в Антонівці за вказівкою зрадника Семенчева спалили на початку великої війни. Відтоді власного житла родина Лугової не має.

У спадок від неї закид про «ночує в Миколаєві» перейшов і до наступного очільника Херсонської міської військової адміністрації – Романа Мрочка. Також цим постійно дорікають і начальнику ХОВА Олександру Прокудіну.

Скільки б вони не намагалися спростовувати цю інформацію, але доволі часто під постами керівників у Facebook з’являються ці закиди. На останній прес-конференції Мрочку навіть окремо таке питання поставили: чи правда, що він їздить на ночівлю до Миколаєва.

Він відповів, що ні, знаходиться в Херсоні.

«За інших посадових осіб не знаю, а особисто про себе можу повідомити, що проживаю в центральній частині міста, орендую квартиру. Сам часто контролюю, щоб правильно була ввімкнена сирена вночі. Не було такого жодного разу, щоб я ночував у місті Миколаєві, як ширяться чутки. У Києві я не був понад місяць, не їздив на вихідні навіть додому. До мене частіше приїздять дружина із сином. Безпосередньо я постійно знаходжуся в Херсоні», – повідомив Мрочко.

Заперечив нічні візити до Миколаєва й Олександр Прокудін, відповідаючи на один із коментарів у Facebook.

Якщо проаналізувати профілі людей, які в коментарях дорікають держслужбовцям, то зустрічаються ті, хто або самі не знаходяться в Херсоні (у профілі багато фото локацій західноєвропейських міст), або у своїх дописах вони мають стандартний набір претензій до влади (крадуть гуманітарку, ні за що не відповідають, нічого не роблять, дурять людей та ще й в Миколаєві ночують), тобто людям у будь-якому разі не вгодиш, хоч що не роби.

Інколи такі закиди виходять від ботів. Звичайно, що є й реальні херсонці, які дійсно не задоволені тим, що відбувається в місті. Херсонці хочуть бути впевнені, що влада їх розуміє, відчуває кожного дня те, що й вони, і не шукає можливостей відпочити хоча б уночі. Адже херсонці цього права позбавлені через постійні обстріли з лівого берега.

Отже, не можна однозначно стверджувати, що всі, хто дорікають керівникам області та міста, – боти, це точно несправедливо. Але не враховувати факт наявності російської пропаганди теж не можна. Росіяни завжди використовують біль українців, знаходять те, що може роз’єднати суспільство та дискредитувати владу.

Історія про «ночує в Миколаєві» – із тих, що гарно вписується у всі фейки, які розповсюджують росіяни.

Нагадаємо, що днями Сальдо видав новий фейк про евакуацію жителів правобережної Херсонщини. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів