Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині з 20 по 24 квітня

Наступного тижня, з 20 по 24 квітня, мобільна аптека працюватиме у 5 громадах Херсонщини.

Графік оприлюднили на сторінці Херсонської ОВА.

20 квітня

  • Орлове Кочубеївської громади — 10:30-11:00;
  • Пригірʼя Кочубеївської громади — 11:30-12:00;
  • Камʼянка Кочубеївської громади — 12:30-13:00;
  • Розівка Кочубеївської громади — 13:30-14:00.

21 квітня

  • Карʼєрне Великоолександрівської громади — 10:00-10:30;
  • Білоусове Великоолександрівської громади — 11:00-11:30;
  • Микільське Кочубеївської громади — 12:00-12:30;
  • Заградівка Кочубеївської громади — 13:00-13:30;
  • Новобратське Кочубеївської громади — 13:45-14:15.

22 квітня

  • Миролюбівка Нововоронцовської громади — 10:30-11:00;
  • Нововоскресенське Нововоронцовської громади — 11:30-12:00;
  • Трудолюбівка Нововоронцовської громади — 12:30-13:00;
  • Петропавлівка Новоолександрівської громади — 13:30-14:00.

23 квітня

  • Новомиколаївка Високопільської громади — 10:30-11:00;
  • Новопетрівка Високопільської громади — 11:30-12:00;
  • Іванівка Високопільської громади — 12:30-13:00;
  • Мала Олександрівка Великоолександрівської громади — 13:30-14:00.

24 квітня

  • Правдине Білозерської громади — 9:00-9:30;
  • Таврійське Білозерської громади — 10:00-10:30;
  • Паришево Білозерської громади — 11:00-11:30;
  • Нова Зоря Білозерської громади — 12:00-12:30;
  • Молодецьке Білозерської громади — 13.00-13.30;
  • Надеждівка Білозерської громади — 14.00-14.30.

УВАГА!  Маршрут може змінюватись з урахуванням безпекової ситуації в населених пунктах.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці