Готівка та квартира у Києві: що задекларував очільник Херсонської МВА

Готівка та квартира у Києві: що задекларував очільник Херсонської МВА

Автор: Іван Підлісний 11 Декабря 2023 15:20

У відкритому реєстрі НАЗК доступна декларація очільника Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочко. 

Чиновник подав декларацію за 2022 рік, коли він перебував на посаді заступника військового прокурора Південного регіону України. З нерухомості Мрочко вказав орендовану квартиру у Києві, власницею якої є його родичка - Любов Мрочко. Також в користуванні зазначена адмінбудівля у Дніпрі. Ймовірно, там очільник Херсонської МВА прописаний. 

Загальний дохід Романа Мрочко у 2022 році склав близько 330 тисяч гривень - зарплата в прокуратурі, Генштабі ЗСУ та виплати військовослужбовцям.

Задекларував голова міської військової адміністрації готівкові збереження - 93 тисячі доларів США та 25 тисяч гривень. З'явилися вони раніше, так як офіційна зарплата Мрочко в прокуратурі за попередні роки складала майже мільйон гривень на рік. 

Як раніше повідомляла "Гривна", народний депутата від "Слуги народу" Павло Павліш задекларував придбання батьками будинку та земельної ділянки у Київській області, де, судячи з декларації, проживає сам нардеп з родиною. Також вказане елітне авто, яким користується дружина народного обранця. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів