Гауляйтерка Федорівки вимагає від односельців переписати на неї землі та забороняє виїжджати за межі села

Гауляйтерка Федорівки вимагає від односельців переписати на неї землі та забороняє виїжджати за межі села
Автор: investigator.org.ua 19 Янв. 2023 10:20

Колаборантка Віра Логвін (на фото) - гауляйтерка так званого Федорівського територіального управління Зеленопідської громади Каховського району, що на окупованій частині Херсонщини, тероризує жителів навколишніх сіл, вимагаючи від них переписати на неї свої земельні паї. Також вона забороняє людям виїжджати за межі села. Максимально ускладнюють пересування по області й самі окупанти, вимагаючи від селян Каховського району перепусток. Про це пише Центр журналістських розслідувань.

За словами жителів Федорівки та навколишніх сіл, гауляйтерка окупаційного «територіального управління» Логвін Віра Андріївна вимагає переоформлення на неї земельних паїв, які орендує міжнародний агрохолдинг «Фрідом Фарм» та інші сільгосппідприємства. Заборонила вона й виїзд людей за межі своїх сіл. На численних блокпостах російських окупантів, встановлених на лівобережній частині Херсонщині на трасі М14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, зараз нікого не пропускають як на виїзд, так і на в’їзд до сіл без виданих загарбниками перепусток.

«Своєю забороною на пересування нас уже просто всіх дістали. Не можна ані до лікарні поїхати, ані якихось продуктів закупити», – розповіли ЦЖР місцеві жителі.

Про Віру Логвін дізнатися вдалося небагато. За словами місцевих, вона була безробітною, а після приходу до Федорівки російських «асвабадітєлєй» оголосила себе «головною» в селі. У терористичних російських телеграм-каналах гауляйтерка Федорівки полюбляє фотографуватися з російськими прапорцями та величезними портретами російського диктатора Путіна. Також вона активно піарить військових з Воронежа, які «роздають місцевим хліб» і особисто видає підлеглим «зарплату» готівкою в російських рублях.


Віра Логвін, колаборантка (друга ліворуч). Фото: соцмережі

Село Федорівка розташоване приблизно за 40 км від Каховки, поруч із трасою М14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. До повномасштабного вторгнення тут проживало приблизно 900 осіб. З-поміж місцевих фермерів зареєструвати своє господарство в російському державному реєстрі та працювати, фактично, на російських окупантів погодився Стукан Сергій Миколайович – співзасновник і керівник ФГ «Травень».

Нещодавно окупанти повідомили про руйнування внаслідок обстрілів ЗСУ будівлі Федорівської школи в ніч на 1 січня 2023 року.


Федорівська школа. Фото: соцмережі

Причому в повідомленні про це вони проговорилися, що школу вони збиралися відкрити лише після новорічних свят. Інформацію про вогневе ураження в Федорівці підтвердили в Генштабі ЗСУ. Щоправда, за словами речника Генштабу Олександра Штупуна, це сталося 29 грудня 2022 року. Внаслідок вогневого ураження окупантів у Федорівці ліквідовано близько 200 загарбників.

 

Приєднуйтеся до нас:

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ

Херсонські підлітки, яких окупанти вивезли в Крим, таємно зафільмували своє життя в полоні

Погрози, підвал, побиття… Хто та як знущається над українськими дітьми, вивезеними до Криму «на відпочинок»