Гауляйтер Сальдо видав новий фейк про евакуацію жителів правобережної Херсонщини

Гауляйтер Сальдо видав новий фейк про евакуацію жителів правобережної Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 27 Сентября 2023 18:40

Фабрика з виробництва фейків від так званих чиновників окупаційної влади області працює повним ходом. Так, гауляйтер від кремля Володимир Сальдо, якого раніше призначили "губернатором" в своєму Telegram-каналі видав чергову порцію брехні за московськими методичками. 

На цей раз колишній очільник Херсона вирішив поділитися "своєю думкою" щодо евакуації людей з населених пунктів деокупованої частини Херсонської області, які постійно знаходяться під обстрілами ворога. Виявляється, що таким чином "київський режим чинить небачене насильство". Більше того, виявляється, що жителів Херсонщини змушують покидати свої будинки. 

"Зараз, щоб змусити херсонців бросити свої будинки, націонал-терористи їх залякують: кидають в під'їзди, у двори або на дахи ручні гранати, вибухові пристрої з безпілотників, насильно відбирають у батьків дітей та увозять їх", - пише сальдо. 

Гауляйтер також додав, що людей перевозять у "фільтраційні табори" в районі Миколаєва, де чоловіків одразу ізолюють та направляють у військкомати, звідки - одразу в зону бойових дій. 

Сальдо настільки "переживає" за жителів правобережжя Херсонської області, що чомусь не пише про збільшення обстрілів міст зі сторони окупантів. Особливо останніми тижнями, коли Херсон почали активно накривати авіабомбами. Мовчить і про кількість загиблих і поранених мирних жителів області внаслідок російської агресії, до якої, зокрема, причетний і Сальдо. 

А ось щодо "ізолювання чоловіків" та направлення їх на фронт, то останнім часом активізувалися саме окупаційні військкомати на лівому березі Херсонщини, де чоловіче населення отримує повістки. Нагадаємо, що про підготовку до примусової мобілізації на тимчасово окупованій частині Херсонщині раніше повідомив Генштаб ЗСУ, хоча окупаційні чиновники це публічно заперечують. Але активність роботи тамтешніх військкоматів свідчить, що мобілізація до армії рф все ж таки найближчим часом стане реальністю.

Нагадаємо, що раніше Рада оборони Херсонщини прийняла рішення про обов'язкову евакуацію родин з дітьми з населених пунктів правобережжя області, які постійно під обстрілом окупантів. Також евакуюватися до безпечного місця можуть всі жителі деокупованої частини Херсонщини. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів