Фейковий перевізник ошукав десятьох жителів Одеси

Фейковий перевізник ошукав десятьох жителів Одеси

Автор: Олександр Дмитрук 15 Сентября 2023 18:55

Фейковий перевізник через інтернет ошукав десятьох жителів Одеси. Як повідомили в пресслужбі поліції, шахрай пропонував неіснуючі послуги і брав за них повну оплату.

Правоохоронці встановили, що чоловік під вигаданими анкетними даними розмістив в інтернет-мережі оголошення щодо надання послуг з міжміських пасажирських перевезень та спонукав громадян, які з ним зв’язувалися, до їх повної передоплати.

На початку серпня протягом трьох днів на «гачок» зловмисника потрапили 10 жителів Пересипського району Одеси. З потерпілих він взяв від 400 до 450 гривень за поїздку до Харкова, Херсона, Дніпра та Запоріжжя, після чого перестав відповідати на їхні повідомлення та дзвінки. Загальна сума збитків потерпілих склала більше 4 тисяч гривень. 

Правоохоронці встановили особу правопорушника, розшукали його і вилучили телефон із перепискою з потерпілими та інші речові докази протиправної діяльності.

За скоєне чоловіку загрожує покарання штрафом від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51000 до 68000 гривень, або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів