Евакуація цивільних на Херсонщині стає дедалі небезпечнішою: окупанти атакували авто волонтерів

На Херсонщині евакуація цивільних стає дедалі складнішою – російські окупанти цілеспрямовано б’ють по транспорту волонтерів.

Черговий такий випадок стався під час евакуаційних заходів 24 квітня. Росіяни атакували з безпілотника автомобіль громадської організації «Сильні Бо Вільні». Про це повідомив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько.

Автівка була броньована, але людей врятувало те, що вони вчасно розпізнали загрозу та встигли вискочити з автівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі

Це вже далеко не перший випадок. Ворог прицільно б’є по автівках волонтерів.

«Херсонські волонтери – люди, які іноді ціною власного життя рятують жителів громади в складних безпекових умовах, що створили нам окупанти. Вони – одна з пріоритетних цілей для ворога», – говорить Ярослав Шанько.

Попри небезпеку, евакуаційні екіпажі продовжують працювати. Зокрема, днями ьакож вдалося вивезти з небезпечного району селища Комишани маму з дитиною.

Родину оперативно евакуювали із зони підвищеного ризику. Наразі вони перебувають у безпеці, отримують необхідну допомогу та супровід.

Евакуації стають все небезпечнішими, тому людей закликають не зволікати з евакуацією з небезпечних зон.

«Закликаємо жителів прибережних та інших небезпечних районів не зволікати з рішенням про евакуацію. Це – питання вашої безпеки та життя», – наголошує Ярослав Шанько.

Щодо евакуації херсонці можуть звертайтесь до єдиного контакт-центру Херсонщини за телефонами:

  • 0800 101 102
  • 0800 330 951

На фото: пошкоджене авто волонтерів, скриншот з відео ХМВА

Пов'язані записи

Хвостаті продавець, спортсмен і місцевий авторитет: херсонці поділилися фотографіями своїх улюбленців та історіями про них

Вони можуть бути сильними, витривалими та відважними, водночас – смішними, милими та вразливими. У тварин, як і у людей, – в кожного свій характер та власна історія. Наші чотирилапі друзі…

Подробиці
Чотирьом громадам Миколаївщини передали нові шкільні автобуси

Нові шкільні автобуси, придбані за кошти державної субвенції, сьогодні, 5 червня, передали представникам чотирьох громад Миколаївської області. Миколаївщина стала однією з перших областей України, де розпочато передачу транспорту, придбаного в…

Подробиці