Евакуація родин з дітьми, рішення щодо якої ухвалила Рада оборони Херсонщини, ще не розпочалась

Евакуація родин з дітьми, рішення щодо якої ухвалила Рада оборони Херсонщини, ще не розпочалась

Автор: Іван Підлісний 19 Сентября 2023 13:10

Обов'язкова евакуація родин з дітьми, рішення щодо якої ухвалила днями Рада оборони Херсонської області, ще не розпочалася. Про це заявив речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі "Свобода.Ранок". 

За його словами, наразі йде складання відповідних списків органами місцевої влади, звідки оголошена евакуація. Однак, наразі вже є населені пункти, де немає дітей. 

«Є вже результати населених пунктів, де немає вже дітей, але потрібно прискорити цей процес. Потім окремо будемо повідомляти через старост та голів громад, коли в населених пунктах будуть проводитися заходи, тому що ми не будемо офіційно заявляти на своїх ресурсах про збори для того, щоб не наражати людей на небезпеку та обстріли. Будемо проводити евакуацію, а потім оголошувати результат», – заявив Толоконніков.

Речник ОВА додав, що на Херсонщині є родини, які переховують своїх дітей, щоб уникнути евакуації. 

Як раніше повідомляла "Гривна", що Рада оборони Херсонської області ухвалила рішення щодо обов'язкової евакуації родин з дітьми з населених пунктів, які постійно знаходяться під обстрілом ворога. Мова про 31 населений пункт, що розташовані вздовж правобережжя Дніпра. Рішення ухвалене після трагедії, яка сталася в Білозерській громаді. Нагадаємо, у ніч на 14 вересня російські окупанти накрили вогнем село Новодмитрівка – загинула 7-річна дитина, ще одна – отримала важкі травми.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів