Екс-губернатор Херсонщини розповів, як 6 місяців партизанів в окупації

Екс-губернатор Херсонщини розповів, як 6 місяців партизанів в окупації

Автор: Євген Веселов 19 Ноября 2022 10:38

Борис Сіленков був головою Херсонської обласної державної адміністрації за часів Президента Віктора Ющенка, а до цього був міським головою Нової Каховки. Зараз йому 63 роки. 17 листопада він вперше з початку повномасштабного вторгнення зробив допис у Фейсбук, де розповів, як партизанив, був поранений, як переховувався. Його історія приголомшлива!

Далі - мовою оригіналу:

«Сьогодні, після 8 місяців мовчанки, я роблю останній матеріал в соціальних мережах. Я не покинув Херсонщину після 24 лютого, бо Херсон - це степ. А степ - це воля, і я на повні груди дихав повітрям Свободи і демократії. В свої 63 роки я не міг передбачити, що буду спати під відкритим небом в глухих степах, радіти воді в степових калюжах, спати в шалашах в плавнях і місяцями пити Дніпровську воду. Партизанський рух...
Мене розшукувало ФСБ Росії, обшуки в помешканнях в Херсоні, Н.Каховці, 2 громадах області. Розтрощена і розграбована дача.
Останній бій був 26 серпня біля Тягінки. Турнікетом перетягнув праву поранену ногу і сховався в соняшнику. Вночі добрався до схрону «Курган», дістав медикаменти. Нагрів ніж, і по-живому обрізав обірвані м’язи правої голені. Затиснув між зубів гілку і зашив рану голкою (наклав 16 швів).
Три ночі йшов сірою зоною -18 км., щоб біля с. Тарасівка вийти до ЗСУ. На жаль, біля с. Куйбишеве о 3.00 ночі вперся в другу лінію оборони рашистів. Вийти не зміг...
Закінчилась вода. Вирішив повертатись в проукраїнську родину в одне із сіл області. Вижив!
11 листопада здав зброю командирам 80 бригади. 16 листопада покинув Херсонську область.
Те, що відбулось з 24 лютого по 1 березня 2022 року, ганебна історія Херсонської області. Не маю бажання це коментувати і витрачати свій час на розмови і суперечки. Також втратив бажання когось переконувати на Херсонщині. В окупації було моє життя і моя правда, і я робив, по можливості, свою чоловічу справу.
Повертаюсь на малу батьківщину , а Херсонщині бажаю знайти сили і притягнути до відповідальності усіх зрадників і колаборантів», - написав Борис Сіленков.

Повертатись планує Борис Віталійович на Черкащину.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів