Екс-депутат Олешківської міськради отримав російське громадянство та веде бізнес на тимчасово окупованій території

Екс-депутат Олешківської міськради отримав російське громадянство та веде бізнес на тимчасово окупованій території

Автор: Іван Підлісний 05 Февр. 2024 10:20

Колишній депутат Олешківської міськради Роман Мельников зареєструвався як "індивідувальний підприємець" за російським законодавством на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Про це свідчать дані з російського реєстру. 

Варто нагадати, що Роман Мельников - депутат Олешківської міськради минулої каденції (в 2015-2022 роках) від партії "Наш край". Також він балотувався у мери міста Олешки. Його кандидатуру активно просувала одіозна депутатка міськради, "регіоналка", соратниця зрадника Сальдо та екс-чиновниця Альона Ротова. 

В Олешках Роман Мельников та його родина відомі як власники місцевого інтернет-провайдера "Ростнет". В українському реєстрі на колишнього депутата та його дружину зареєстрована компанія ТОВ "Міські телекомунікації". За інформацією журналістів видання "Гривна", бізнес родини Мельникових працював і продовжує працювати під час окупації Олешок. 

Зокрема, провайдер "Ростнет" продовжив надати послуги інтернету. Більше того, відомо, що компанія екс-депутата підключала до мережі навіть блокпости російських окупантів в Олешківському районі. В офісі "Ростнет" ворожі військові виводили готівку з карток російських банків. 

За даними російського реєстру юросіб, статус "індивідуального підприємця" Роман Мельников отримав наприкінці вересня минулого року у тимчасово окупованому Скадовську. У графі "діяльність" зазначено "Діяльність в сфері зв'язку на базі дротових технологій". Наприкінці листопада Мельников отримав три ліцензії на надання послуг зв'язку від роскомнагляду. 

Витяг з російського реєстру підтвердив отримання Романом Мельниковим російського паспорту та громадянства, сплати податків в бюджет окупантів. Судячи з відсутності жодних даних в українських реєстрів про колабораційну діяльність самого екс-депутата та компанії його родини, українські правоохоронці могли поки не зацікавитися його діями та роботі на росіян.  

Нагадаємо, що раніше правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього лікаря Херсонської обласної лікарні, що очолив захоплену росіянами Олешківську центральну районну лікарню.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів