Двічі рятувалися від війни: родина з Берислава отримала модульний будинок на Буковині

Двічі рятувалися від війни: родина з Берислава отримала модульний будинок на Буковині

Автор: Марина Поліщук 18 Май 2024 09:30

Війна, яку розпочала Росія проти України, двічі ставила під загрозу родину пані Наталії: спершу – на Луганщині, потім – на Херсонщині. Нині сім’я в безпеці – на Буковині, де втретє розпочинає життя спочатку.

У 2014 році родина пані Наталії була змушена покинути рідний Стаханів на Луганщині й переїхати в Берислав Херсонської області, де жили батьки. Однак 24 лютого 2022 року в окупації опинився й Берислав.

Жінка розповіла, що в місті проводилися постійні перевірки документів, росіяни тиснули на тих, хто не віддавав дітей до російських шкіл. Сім'я отримала ультиматум: або діти йдуть навчатися за російською програмою, або – депортація. Виїхати самостійно було страшно через ризик обстрілів. Постійно думали про те, щоб виїхати, але самим це зробити було дуже страшно.

Після звільнення Берислава почалися щоденні обстріли – російські окупанти гатили по місту з лівого берега Дніпра. На щастя, у той період у місто приїхали волонтери фонду Save Ukraine, які запропонували сім'ї виїхати в більш безпечне місце, ідеться на сторінці фонду у соцмережі.

15 січня 2023 року сім'я приїхала в один із центрів «Надії та відновлення» благодійного фонду Save Ukraine, де змогла відновитися як психологічно, так і фізично. Через 3 місяці родині надали модульний будиночок за програмою Fort Home у безпечному регіоні, де поруч є школа та все необхідне для спокійного життя.

«Коли сім’я Наталії опинилася в нашому центрі, увесь час її підтримував персональний кейс-менеджер. Він знав про всі потреби родини та допомагав розв'язувати всі нагальні питання. Саме кейс-менеджер допоміг батькам знайти роботу в Чернівцях. І тепер сім'я планує переїхати на нове постійне місце проживання», – ідеться в повідомленні фонду.

Пані Наталя вдячна волонтерам, які допомогли її родині в тяжкий період розпочати нове життя на новому місці.  

Нагадаємо, що звернутися до волонтерів Save Ukraine та повідомити про бажання виїхати чи отримати прихисток можна на безкоштовну гарячу лінію: 0-800-333-129.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серце міста посічене снарядами: який вигляд нині має Берислав 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів