Дії української ППО призвели до провалу планів окупантів щодо захоплення плацдарму ЗСУ на лівобережжі Херсонщини

Дії української ППО призвели до провалу планів окупантів щодо захоплення плацдарму ЗСУ на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 06 Янв. 2024 15:50

Відсутність у російських окупантів повітряної підтримки на півдні України призвела до провалу спроб захопили плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини. Про це йдеться у звіти розвідки Міноборони Британії. 

Британські розвідники зазначили, що раніше російська тактична авіація відігравала ключову роль у Херсонській області. Зокрема, мова про штурми та намагання окупантів захопити плацдарм ЗСУ на лівому березі Дніпра. 

Однак внаслідок втрат кількох бортів СУ-34 авіація ворога майже повністю припинила операції на півдні до кінця грудня минулого року. Наразі бойові вильоти російських літаків відновилися, але не в такій кількості, як це було раніше. 

Нагадаємо, що збиття одразу трьох ворожих СУ-34 сталося 22 грудня. Раніше на Херсонському напрямку окупанти збили власний літак, про що повідомив очільник ПС ЗСУ Микола Олещук. Однак пропагандисти ворога намагалися видати власний "дружній вогонь" за збиття українського літака. До цього ворог втратив гелікоптер під Кринками. Відомо, що його також збили самі ж росіяни, переплутав з вертольотом Збройних сил України.

Як раніше повідомляла "Гривна", за минулу добу російські окупанти провели 13 безуспішних штурмів позицій ЗСУ на лівобережжі Херсонської області. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів