Державна служба зайнятості запустила мобільний застосунок для пошуку роботи

Державна служба зайнятості України зробила ще один крок до цифровізації, запустивши мобільний застосунок. Цей сервіс створений для тих, хто шукає роботу та має на меті спростити доступ до ринку праці.

Про це повідомили на сайті Державної служби зайнятості України. Застосунок уже доступний для завантаження в App Store та Google Play.

Новий мобільний застосунок — це не лише найбільша база вакансій в Україні, але й потужний інструмент для пошукачів роботи. Завдяки йому користувачі зможуть:

  • шукати вакансії з житлом або вакансії для ветеранів;
  • записатися до електронної черги;
  • подати заявку на навчання за ваучером;
  • створити електронний кабінет пошукача роботи.

Також там можна запланувати зустріч із потенційним роботодавцем чи отримати необхідну довідку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи може власник кількох знищених об’єктів нерухомості отримати компенсацію за кожен із них

Скористатися застосунком можуть і українці в Україні, а й ті, які проживають за кордоном. 

«Ми сподіваємося, що цей застосунок допоможе якомога більшій кількості людей знайти роботу, покращити свої знання та навички чи опанувати новий фах. Нині структурне безробіття — одна із ключових проблем бізнесу. Тому разом із упровадженням програм навчання та перенавчання, компенсацій за працевлаштування та інших ми також цифровізуємо процеси. Для нас важливо, щоби послугами Державної служби зайнятості можна було скористатися онлайн у кілька кліків — швидко і зручно», — зазначила перша віцепрем’єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.  

Також на сайті Державної служби зайнятості України пишуть, що у планах – запуск функціоналу для роботодавців.

Фото ілюстративне, shutterstock

Пов'язані записи

Риболовля з ризиком для життя: на одній із найнебезпечніших водойм Херсонщини затримали браконьєрів

Лише за декілька днів грудня рибоохоронці затримали двох браконьєрів на небезпечному нині озері Білому поблизу Білозерки та Приозерного. Риболовля тут є великим ризиком. Місцевих жителів, які йдуть на такий ризиковий…

Сотні врятованих тварин: як херсонський притулок виживав під час окупації

Під час російської окупації Херсона допомоги потребували не лише люди, а й безліч тварин, які не могли самостійно вижити у надзвичайно складних умовах. Притулок «4 лапи» став прихистком для собак…