Депутат держдуми рф незаконно відвідав тимчасово окуповану частину Херсонщини

Депутат держдуми рф незаконно відвідав тимчасово окуповану частину Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 01 Декабря 2023 12:00

Депутат держдуми рф та колишній боксер Микола Валуєв незаконно відвідав тимчасово окуповану частину Херсонщини. Про це повідомили російські ЗМІ та телеграм-канали. 

Зокрема, повідомляється, що Валуєв побував в біосферному заповіднику "Асканія-Нова", який окупанти перетворили на військовий об'єкт, закривши його більшу частину та розмістивши там особовий склад і техніку. За інформацією росЗМІ, депутат держдуми приїхав нібито у рамках "роботи над документальним проектом". 

Відомо, що в "Асканії-Нова" із Валуєвим зустрілися самопроголошений директор заповідника Дмитро Мещеряков та окупаційний міністр природних ресурсів Херсонської області Микола Бистрянцев. Візит депутата на ТОТ Херсонщини прокоментував заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський на своїй сторінці у соцмережах. За його словами, основна мета таких візитів гастролерів з рф - формування картинки приєднання області до росії. 

"Після деокупації частини області, такі візити значно зменшились у своїй кількості. Зрозуміло, що після такого приниження і відчайдушної втечі російської армії, чим більше політичних інвестицій вкладаються в території, які потім втрачаються, тим більші репутаційні втрати. Зараз, час від часу, в окуповані громади приїздять деякі «відомі» особистості, з метою формування картинки, що це нібито територія рф", - заявив Соболевський. 

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація про викрадення тварин з "Асканія-Нова". Офіційне керівництво заповіднику назвала такі заяви недостовірними, зазначивши, що ризик вивезення рідких тварин залишається реальною. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів