День 706. 30 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 706. 30 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 30 Янв. 2024 20:00

Дуже треба, щоб у нас працювала система. Щоб ми не залежали від прізвищ перших осіб. Щоб рівень державних людей був таким, щоб ми вибирали між кращими з кращих.

Так, система таки спрацювала, коли втік янукович. Але от рівень лідерів був...такий як був і рівень їх виборців.
Не хочу ідолів. Бо ідолів українці довго не шанують (Україна - не росія, це правда, ментально ми інші, може, то наш степ так на нас впливає)).
А ще хочу, щоб перші особи і партії, і політики під час війни не проводили експерименти і не боролися за свою владу і свій вплив.
Коли бачу, що дуже розчарована у нашій ситуації, йду читати, що пишуть у своїх коментарях, постах і публікаціях ізраїльтяни про свої проблеми. Роблю це не вперше. Чому Ізраїль? Там війна, там трохи людей від нас перебралося. Розслабляюся, у них гм...не легше.

***

Спочатку Фейсбук пропонував мені у вигляді спогадів луганські пости, потім - луганські і новокаховські, потім - луганські, новокаховські і херсонські, зараз - луганські, новокаховські, херсонські і дніпровські.
Наскільки довгим буде цей грьобаний перелік???!!!

***

про комунікацію. згадую, що на початку широкомасштабного вторгнення хтось писав прекрасні виступи Президенту для закордонних парламентів.
Напишіть щось і для нас.

***

Вчора у Києві з неймовірним аншлагом відбувся показ вистави Херсонського драмтеатру ім. М. Куліша «Буде тобі, враже, так, як відьма скаже».
Це постановка Сергія Павлюка за пʼєсою Олени Маляренко у виконанні народної артистки України Олени Галл-Савальської.
Квитки на виставу розкупили за один день, повна зала людей і невимовна єдність херсонців і киян. Бурхливі оплески і сльози на очах, а ще прохання: Приїджайте ще!

***

Фактично всі спортсмени Херсонщини з олімпійських видів спорту, паралімпійці та лідери з неолімпійских видів спорту, по своїх особистих результатах за 2023 рік будуть отримувати щомісячні стипендії які нададуть їм можливості додаткової підтримки в підготовці до своїх Цілей, в більшості своєї це ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі Франція 2024, та участь в них.
Саме така регіональна підтримка утримує спортсменів і їхніх тренерів від переходу до інших, не затронутих війною регіонів.

***

Навіть знаходячись на лінії фронту (а Херсон якраз на лінії фронту) херсонці дбають про збереження чистого довкілля, про вторинне використання сировини, і про те, як цим допомогти нашим військовим. А це все про майбутнє одним словом. Значить воно є.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів